1Pirmokai nuo rugsėjo vidurio dalyvavo ankstyvosios prevencijos programoje „Obuolio draugai“. Kiekvieną savaitę klasės vadovė Neringa Matuizienė klasės valandėlės metu vedė po vieną „Obuolio draugų“ valandėlę, kurios metu mokiniai bandė atpažinti savo jausmus, įveikti nesėkmes, patyčias, vienišumą. Programą „Obuolio draugai“ sudarė šešios dalys: „Jausmai“, „Bendravimas“, „Draugystė“, „Problemų sprendimas“, „Pokyčiai“ ir „Mes galime įveikti.“ Kiekvienai temai buvo skirtos 4 valandėlės. Programa vyko sėkmingai. Vaikai sužinojo ir išmoko, kaip įveikti socialinius ir emocinius sunkumus, kaip įdėmiai išklausyti, susidraugauti ir išsaugoti draugystę, įveikti vienišumą, patyčias, spręsti konfliktus, lengviau išgyventi pasikeitimus. Ši programa pirmokams suteikė daug žinių, galimybių atsiskleisti, geriau pažinti pasaulį ir save. Paskutinės klasės valandėlės metu pirmokai gavo „Obuolio draugų“ diplomus.

7Birželio 2 dieną priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams, pirmokams ir ketvirtokams vyko ugdymosi diena, organizuota ne pamokų forma „Ieškau, tyrinėju, atrandu“. Rytas prasidėjo visų vaikų itin mėgstama veikla – kryžiažodžių sprendimu.
1 klasės mokiniai pasijuto kaip tikri mokslininkai, kurie tyrinėjo magnetų savybes: aiškinosi, kam, kur ir kaip jie naudojami, skaičiavo, matavo magneto stiprumą. Pirmokams labai patiko atlikti tyrimą „Lobio ieškojimas“, sužinojo, kaip magneto pagalba galima surasti metalinius daiktus.

PHOTO 2022 06 08 19 37 21Birželio 1 dieną priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams ir pradinio ugdymo klasių mokiniams vyko ugdymosi diena, organizuota ne pamokų forma - Kelionė į pasakų šalį „Kartą gyveno...“
Mokytojos, žinodamos skaitymo naudą, suorganizavo kelionę į pasakų šalį ir pasiūlė vaikams iš namų atsinešti savo mėgiamų pasakų knygelių. Mokiniai atsineštas pasakų knygas pristatė draugams, patys skaitė pasakas, sekė, iliustravo, statė pilis. Pasakų sekimas, inscenizavimas mokiniams suteikė gerų emocijų ir bendravimo džiaugsmo. Vaikams labai patiko užduotis – sukurti pasaką, kurios visi žodžiai prasideda iš vienos raidės.

1Balandžio mėnesį vyko rajoninis pradinių klasių mokinių renginys, skirtas dailiam raštui „Gražios raidės - dailus raštas“. Renginio tikslas - ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Iš kiekvienos mokyklos buvo atrinkti dailiausiai rašantys 1-4 klasių mokiniai. Savo darbus konkursui pristatė šie mūsų mokyklos mokiniai: Danis Moisejevas (1kl.), Adrija Ignatavičiūtė (2kl.), Deimantė Treigytė (3kl.), Urtė Žilvytė (4kl.). Mokinius ruošė mokytojos Neringa Matuizienė, Danutė Baranauskienė, Virginija Abramavičienė, Danutė Moisejevienė.
Džiaugiamės, kad renginyje buvo nominuoti ir du mūsų mokyklos mokiniai: 1-os klasės mokinys Danis Moisejevas nominuotas už rašto estetiškumą (mokytoja Neringa Matuizienė) ir 3-ios klasės mokinė Deimantė Treigytė – už rašto išskirtinumą (mokytoja Virginija Abramavičienė). Visi konkurso dalyviai apdovanoti Prienų švietimo pagalbos tarnybos padėkomis. Nominantai S. Moisejevas ir D. Treigytė apdovanoti padėkomis ir knygelėmis „Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą“. Šių mokinių darbų kopijos eksponuojamos Prienų švietimo pagalbos tarnybos internetinėje svetainėje.

Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje 2022-06-07 vykoŠeimų šventė – turnyras. Pagrindinis šventės tikslas - suburti mokyklos bendruomenę, smagiai praleisti laiką kartu, išbandyti jėgas sportinėse rungtyse. Estafečių ir futbolo aikštelę užplūdo azartiškai ir linksmai nusiteikę vaikai ir jų tėveliai.
Šventėje dalyvavo 24 komandos. Šeimų komandas sudarė 3 šeimos nariai, kurie dalyvavo estafečių rungtyse, žaidė mažąjį futboliuką. Estafečių rungtyse teisėjavo Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos fizinio ugdymo mokytojas Ainoras Vaškys, Prienų kūno kultūros ir sporto centro lengvosios atletikos trenerė Kristina Kuzmickienė. Mažajam futboliukui teisėjavo Prienų kūno kultūros ir sporto centro futbolo treneris Tomas Jonyka ir Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos fizinio ugdymo mokytojas Dalius Juodsnukis. Šventės pabaigoje buvo išrinktos šešios šauniausios šeimų komandos, tai Laukaičiai, Vincekai, Jaruševičiai, Večerskai, Moisejevai, Bartusevičiai. Jie buvo apdovanoti krepšinio kamuoliais. Visos šeimos buvo apdovanotos Šeimų šventės - turnyro rėmėjų įsteigtais prizais - saldžiosiomis dovanėlėmis. Mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė šeimoms įteikė Padėkas ir medalius.

IMG 20220531 094358Gegužės 31 d. 4 kl. mokiniai atvėrė duris į praeitį. Kur atsirado muziejai? Kodėl turėtume pažinti savo istoriją? Ko buvo mokoma pirmosiose mokyklose? Kuo išskirtinė mūsų mokyklos istorija? Jei norite sužinoti, kviečiame!