89815560 1877464592390130 3485683290067697664 oKovo 9 d., rajoninio eilėraščio konkurso „Tau, Lietuva“ pertraukos metu įvyko mokyklos dramos studijos spektaklio „Pepė mokykloje“ premjera. Šiam spektakliui dramos studijos kolektyvas ruošėsi daugiau kaip pusę metų kantriai ir atsakingai. Reikėjo galvoti ne vien apie vaidmenų pasiskirstymą ir išpildymą, bet ir apie įvaizdį. Labai džiaugiamės, kad mokyklos dizaino studija ir jos narys Danielius Aldakauskas sutiko su mumis bendradarbiauti jau antrus metus iš eilės ir pasirūpino pagrindinių veikėjų rūbais. Nebuvo lengva suskurti kitokį Pepės Ilgakojinės įvaizdį, nei mes ją įpratę matyti knygos puslapiuose ar televizijos ekranuose. Mūsų Pepė ryški, šiuolaikiška ji jau nesipina į dvi kaseles ir neturi dryžuotų kojinių. Ji tokia ryški, kad net netelpa viename asmenyje, todėl net keturios drąsuolės aktorės kūrė Pepės vaidmenį šiam spektakliui.

IMG 20200305 093205Prienų ""Revuonos" pagrindinės mokyklos bibliotekoje atidaryta paroda, skirta rašytojo Justino Marcinkevičiaus 90 gimimo metinėms paminėti.

20200228 112047Tryliktąjį nacionalinį diktantą rašė trisdešimt Prienų "Revuonos" pagrindinės mokyklos mokinių. 8a, 9a ir 10 klasių mokiniai pasitikrino savo lietuvių kalbos rašybą drauge su visais gimtąją kalbą mylinčiais tautiečiais.

20200214 083112Vasario 14 dieną "Revuonos“ pagrindinės mokyklos priešmokyklinės grupės ir 1-4 klasių mokiniai dalyvavo Jaunojo mokslininko įdomiuosiuose bandymuose ir eksperimentuose.
Edukacijos metu kiekvienas vaikas atliko įvairius bandymus : piėšė ant pieno stebuklingą paveikslėlį, kūrė apskritimo formos kompoziciją - mandalą, maišydami spalvas susikūrė savo spalvą , gamino ir tirpino lietaus lašelius. Užsiėmimų pabaigoje visus vaikus sužavėjo įspūdingiausias eksperimentas - sauso ledo šou.
Edukacinių užsiėmimų metu pradinukai eksperimentavo ir kūrė, patyrė pažinimo ir atradimo džiaugsmą, bei parsinešė mini dovanėlę - susikurtos spalvos mėgintuvėlį.

1„Revuonos" pagr. mokykloje sausio 31 ir vasario 1 dienomis vyko renginys „Naktis mokykloje”, kuriame dalyvavo 8a klasės mokiniai. Aktyviausios klasės mergaitės, Lauryna ir Viktorija, organizavo komandinius žaidimus: "Protų mūšį”, lobių ieškojimą, estafetes, popierinių gniūžčių mūšį. Vėliau mokiniai galėjo pasigaminti užkandžių, klausytis muzikos bei bendrauti ir linksmai leisti laiką kartu. O nakties pabaigai pasilikome siaubo filmo peržiūrą, kurios metu norintys galėjo skirti laiko miegui. Visi labai maloniai ir linksmai praleidome laiką kartu su klasės draugais. Ir būtų smagu kada nors pakartoti.

20200213 130704Antros klasės mokiniai minėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Klasėje vyko eilėraščių deklamavimo konkursas ir viktorina „Mano Lietuva“. Klasės draugai vieningai nusprendė, kad eilėraštį gražiausiai padeklamavo Adomas, antroji vieta teko Matui, trečioji - Deimantei. Mokiniai susiskirstė į tris komandas ir atsakinėjo į viktorinos klausimus apie Prienus ir Lietuvą. Vaikai apdovanoti padėkomis ir saldžiaisiais prizais.