IMG 67062018 m. gruodžio 13 d. mokyklos aktų salėje vyko pirmosios pagalbos mokymai 9 ir 10 klasių mokiniams. Kelios akimirkos iš šių mokymų.

20181206 103412Prienų "Revuonos" pagrindinėje mokykloje gruodžio 6 dieną vyko užsiėmimas „Išlaisvink savo kūrybiškumą su VR“. Dvidešimt 4-6 klasių mokinių kompiuterių klasėje ne tik išlaisvino savo kūrybiškumą prisistatydami, atlikdami įvadinius užsiėmimo pratimus, bet ir dirbdami su kompiuterine programa bei modeliuodami savo pasaulį bei jo gyventojus. Užsiėmimą organizavo labdaros ir paramos fondas „Auginame ateitį“. Su vaikais bendravo  lektoriai Linas Jurkštas ir Gabrielius Zapalskis. Jiems talkino fondo atstovė Gintarė Stepanavičiūtė.

20181212 104017Adventas – Kalėdų laukimo, gerumo metas kada norisi prisiglausti, būti geresniems, dažniau nusišypsoti, dalintis nuoširdumu, ramiai planuoti savo darbus, suteikti aplinkiniams džiaugsmo. Šventinis pasiruošimas ir šurmulys jau prasidėjo. Mes trečios klasės mokiniai pasikvietėme Dominyko mamą - floristę Živilę Večerskienę, kuri mokė pasidaryti kalėdinę puokštę ir snaiges. Visi su didžiausiu užsidegimu dirbo, stengėsi, kad puokštė būtų kuo gražesnė, snaigės baltesnės. Labai džiaugiamės, kad yra žmonių, kurie mus palaiko ir padeda.
Artėjant gražiausioms metų šventėms noriu palinkėti, kad visų širdys prisipildytų šviesos, džiaugsmo ir viltingo laukimo.

IMG 65092018-11-13 mokykloje buvo vykdoma edukacinio projekto kino busas filmų peržiūra. Viso vyko trys peržiūros. Patys mažiausieji žiūrėjo filmą „Tamsta varlius“, 6-8 klasių mokiniai žiūrėjo filmą „Arčiau debesų“, na, o 9-10 kl. mokiniai – filmą „Kaip mes žaidėme revoliuciją“. Po kiekvieno filmo peržiūros filmų režisierius organizavo pokalbius diskusijas, kurių metu mokiniai turėjo galimybę išsakyti savo mintis, jausmus, pastebėjimus.
Dėkojame organizatoriams už suteiktą galimybę dalyvauti šiame projekte.

IMG 5631Spalio 23 dieną Prienų “Revuonos“ pagrindinės mokyklos ketvirtokams pasaulio pažinimo pamoką “Kas teršia orą?“ vedė Tumo mama, Judita Žukauskienė. J. Žukauskienė papasakojo vaikams apie orą teršiančius šaltinius, multimedijos pagalba demonstravo parengtą medžiagą “Kas teršia orą?“. Vėliau vaikai žiūrėjo filmuką “Taršos šaltiniai“, atliko bandymą “Smogas stiklainyje“. Pamokos pabaigoje vaikai diskutavo, ką reikia daryti, kad oras būtų mažiau teršiamas. Buvo siūloma pasodinti medžių, važinėti autobusais, dviračiais, elektromobiliais, naudoti naujesnes technologijas, gamyklas iškelti už miesto ir t.t. Kiekvienas mokinys pamąstė, kaip jis ir jo šeima gali prisidėti prie švarios gamtinės aplinkos išsaugojimo, juk Žemės gyvybė be oro ir vandens neįmanoma.

IMG 6183Saulėtą spalio 25 d. "Revuonos" pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko tarpklasinės 4-6 klasių kvadrato varžybos. Visos klasės kartu su klasių vadovais aktyviai dalyvavo varžybose palaikydami savo klasės draugus.