Skelbiamas konkursas Prienų "Revuonos" pagrindinės mokyklos himnui sukurti. Konkurso nuostatai prisegami. Kviečiame visus aktyviai dalyvauti.

IMG 77142018 m. sausio 17 d. Prienų "Revuonos" pagrindinės mokyklos bibliotekoje lankėsi leidyklos "Nieko rimto" atstovas. Mokiniai ir mokytojai galėjo susipažinti su naujausiomis šios leidyklos knygelėmis bei patikusias įsigyti. Labiausiai visus domino knygelės su interaktyviais paveikslėliais. Visiems patiko stebėti kaip pasinaudojus mobiliuoju telefonu knygelė atgyja.

20180112 121457Sausio 12-osios ankstų rytą „Revuonos“ pagrindinės mokyklos languose sužibo dešimtys žvakučių, kurios simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę. Pirmosios pamokos pradžioje mokytojai mokiniams priminė 1991 metų sausio įvykius, kuomet vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę. Buvo paruoštas stendas skirtas laisvės gynėjų dienai paminėti. Jame buvo eksponuojami sausio 13-osios aukų portretai, mokinių mintys ir piešiniai apie laisvę.

Logotipas00IMG 20180111 135407Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos 100-mečio proga sukurtas mokyklos logotipas. Dovilė Rasimaitė, gaminių dizaino 10 klasės mokinė, maloniai nustebino informacinių technologijų taikymo, kompozicijos ir elementų dėstymo erdvėje gebėjimais bei galimybėmis kuriant mokyklos šimtmečio šventei skirtą logotipą. Dėkojame ir idėjos autorei dailės ir technologijų mokytojai metodininkei Rasai Uleckienei. Logotipas bus naudojamas mokyklos 100-mečiui skirtuose renginiuose, puoš padėkos raštus bei suvenyrus.

0D631047 9F77 41D3 AAA2 96F3ECC756D4Tarptautinė krikščioniška labdaros organizacija „Samariečio krepšys“, jau dvidešimt metų organizuoja akciją „Vaikų Kalėdos“, kurios tikslas - suteikti vaikams džiaugsmą ir viltį bei papasakoti Gerąją Naujieną apie Dievo meilę. Ši puiki akcija aplankė ir „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokinius. Į šventę prigužėjo apie 140 vaikų. Kiekvienam buvo skirta žinia: Dievas kiekvienam iš mūsų padovanojo pačią didžiausią dovaną - savo mylimą sūnų. Visiems - mažesniems ir didesniems buvo skirtos su meile supakuotos dovanėlės batų dėžėse!

25855623 1509278039109884 1090078356 oKasmet gruodis yra ypatingas metas mokykloje, tai gražiausių metų švenčių – Šventų Kalėdų ir Naujųjų Metų – laukimo laikotarpis.
Gruodžio 22 dieną Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje vyko gražiausia priešmokyklinukų laukiamiausia žiemos kalėdinė vakaronė – „Kaukių puota“. Į šią puotą susirinko vaikai, tėveliai, svečiai. Buvo smagu, linksma, bet vaikučiai laukė atvykstant Kalėdų Senelio. Priešmokyklinukai sulaukė Kalėdų Senelio.
Kalėdų senelis, kaip ir priklauso tikram Kalėdų Seneliui, bendravo su vaikučiais, jų tėveliais, žaidė, šoko kartu, visiems vaikučiams įteikė dovanėles ir pažadėjo sugrįžti kitais metais. Nuotaikinga aplinka atspindėjo šventinę nuotaiką.