20191014 0910342019 m spalio 14 dieną Prienų “Revuonos” pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučius ir 1 klasės mokinius aplankė Alytaus apskrities VPK Prienų rajono PK pareigūnė Ina Raškevičienė ir Lietuvos policijos bičiulis Amsis.
I. Raškevičienė priešmokyklinės grupės vaikučiams ir 1 klasės mokiniams papasakojo, kaip saugiai pereiti gatvę, aiškino šviesoforo signalų reikšmę, mokė tinkamai prisisegti atšvaitus, supažindino su pėsčiųjų pareigomis, dviratininko taisyklėmis, priminė, kaip naudoti atšvaitus, kaip saugiai pereiti gatvę, aiškino, kodėl svarbu automobilyje, autobuse prisisegti saugos diržus.

VšĮ "Sveikatai palankus" įgyvendina ES struktūrinių fondų projektą "Vaikų sveikos
gyvensenos akademija". Projekte dalyvauja ir Prienų “revuonos” pagrindinės mokyklos mokiniai. 2019-10-10 d. vyko pirmieji užsiėmimai 4b kl. ir 5 kl. mokiniams.
Mokiniai sužinojo, kad subalansuotas maistas ir tinkamas mitybos rėžimas - svarbi sveiko gyvenimo būdo dalis. Taisyklinga mityba turi didelę reikšmę vaiko augančiam organizmui, emociniam jo vystymuisi bei elgsenos formavimuisi.
Taip pat mokiniai supažindinti su atliktais tyrimais , kuriuose skelbiama, kad didelės dalies moksleivių mitybos įpročiai yra nesveiki. Daugiau kaip 50 % vaikų kasdien valgo saldumynus, 30 % vartoja saldžius gazuotus gėrimus, moksleiviai nepakankamai valgo daržovių ir vaisių. Neabejotina, kad sveikatos problemos, kurias sukelia toliau augantis visuotinis fizinis pasyvumas ir vaikų bei paauglių nutukimo didėjimas, gali būti laikomos vienu didžiausiu iššūkiu, susijusiu su visuomenės sveikata 21 amžiuje.

IMG 2141Spalio 3 dieną mūsų mokyklos stadione vyko Solidarumo bėgimas – 2019. Mokiniai bėgo už Lietuvos ir Ukrainos vaikus, kuriems reikia pagalbos. Visi bėgimo dalyviai išreiškė savo solidarumą ir nors maža dalele prisidėjo prie paramos. Visiems dalyviams buvo įteikti Solidarumo bėgimo diplomai.
Dėkojame mokiniams bei jų tėveliams už paramą.

20191009 095524Spalio 9 d. Prienų “Revuonos” pagrindinėje mokykloje buvo organizuota prevencinė valanda septintų klasių mokiniams. Renginį vedė Prienų PK Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Ina Raškevičienė. Mokiniai buvo supažindinti su teisės aktais, reglamentuojančiais jų netinkamą elgesį, numatomomis prevencinėmis priemonėmis ir atsakomybe. Kalbėta ir apie psichotropinių medžiagų vartojimo pasekmes.
Dėkojame tyrėjai I. Raškevičienei ir lauksime kitų užsiėmimų.

pav

Prienų "Revuonos” pagrindinė mokykla kartu su VšĮ "Sveikatai palankus" įgyvendina projektą „Vaikų sveikos gyvensenos akademija“

Prienų ,,Revuonos” pagrindinė mokykla partnerio teisėmis dalyvauja projekte "Vaikų sveikos gyvensenos akademija". Projektas bendrai finansuojamas iš Europos socialinio fondo paramos, teikiamos pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.2-ESFA-K-629 „Bendradarbiavimo skatinimas sveikatos netolygumų mažinimo srityje. Projekto tikslas – gerinti jaunosios kartos Kauno apskrityje mitybos raštingumą, psichikos sveikatą (savivertė, emocijos ir jausmai, savitvarda, pozityvus, konstruktyvus mąstymas ir saviraiška), kasdieninės veiklos ir poilsio režimą.

20190910 100416Rugsėjo 10 dieną Prienų ,,Revuonos“ pagrindinės mokyklos pirmokams vyko saugaus eismo pamoka. Pamokėlę mažiesiems vedė Alytaus AVPK Prienų rajono PK bendruomenės pareigūnė Ina Raškevičienė. Pareigūnė mokė vaikus, kur ir kaip reikia pereiti gatvę, aiškino ,,Šviesoforo“ signalų reikšmę. Pradinukai sužinojo, kam reikalingi atšvaitai ir kokios jų dėvėjimo taisyklės, kodėl automobilyje būtina prisisegti saugos diržus ir kaip elgtis išlipus iš autobuso. Pamokos pabaigoje visi pirmokai gavo dovanų po atšvaitinę saugos liemenę. Dabar pirmokai bus saugūs ir matomi.