received 820791858671011Spalio 21 dieną Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento Prienų agentūros vyr. specialistė Edita Žukauskienė vedė netradicinę pamoką Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos 1 klasės mokiniams. Šios pamokos tikslas – atkreipti vaikų dėmesį į klimato atšilimą ir dėl to Žemėje vykstančius pokyčius. Vaikai buvo supažindinti su klimato kaitą lemiančiais veiksniais ir jo pasekmėmis. Buvo skatinami prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo ir klimato kaitos mažinimo rūšiuojant atliekas, taupant elektros energiją ir vandenį, bei daugiau vaikščioti pėsčiomis, važiuoti dviračiu.

Spalio 14 dieną priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, 1 – 4 pradinių klasių mokiniai dalyvavo netradicinio ugdymo veiklose, skirtose Rudenėlio šventei. Netradicinio ugdymo dieną „Rudenėlio šventė“ pradėjome visi savo klasėse animacinio filmuko „Čipolino nuotykiai“ peržiūra ir aptarimu. Vėliau atlikdami praktines užduotis rudens tema pasitikrinome, kaip gerai pažįstame augalus, daržoves. Kūrybinėse laboratorijose vaikai pasitelkę vaizduotę iš daržovių, vaisių ir įvairiausių gamtinių medžiagų kūrė rudeniškas kompozicijas. Rudeniu pakvipo, bei kūrybinių darbelių paroda papuošė mokyklos erdvę.

IMG 8794Kaip akimirka prabėgo pirmasis mokslo metų mėnuo. Netruko ateiti ir spalis. Šėldamas, besitaškydamas spalvotais rudeniniais lapais, jis dovanojo kasmetę šventę – Tarptautinę mokytojų dieną. Tai pirmasis šventiškas stabtelėjimas beįsisukančių mokslo metų verpete. Tai diena, leidžianti pajusti savo darbo prasmę, pamąstyti apie tai, ko iš mūsų tikimasi, grįžti prisiminimais į praeitį ir pažvelgti į rytojų. Ir maloniausia, kad šis sunkus darbas atsiperka.
Pandemija stipriai pakoregavo ne tik rugsėjo pirmosios renginius mokyklose, bet ir Mokytojų diena minima kiek kitaip, bet ne mažiau džiaugsmingai. Spalio 5-osios rytą Prienų ,,Revuonos‘‘ pagrindinės mokyklos mokytojus lauke pasitiko mokinių tarybos atstovai ir palydėjo į mokyklą. Vyko 4 pamokos, nes ši diena mūsų mokykloje buvo netradicinio ugdymo diena.

image1Rugsėjo 25 d. 4 klasės mokiniai per integruotą dailės ir technologijų, pasaulio pažinimo pamoką vaizdžiai susipažino su virėjo profesija, tyrinėjo įvairių vaisių skonį, gamino vaisių mišraines. Šmaikščiai pristatė savo patiekalus klasės draugams, draugiškai vaišinosi vienas kito pagamintais patiekalais.

CiurlionisPrienų "Revuonos" pagrindinės mokyklos bibliotekoje nuo 2020 m. rugsėjo 23 d. vyksta paroda, kuri skirta M. K. Čiurlionio 145-osioms gimimo metinėms paminėti.

SirvioPrienų "Revuonos" pagrindinės mokyklos bibliotekoje nuo 2020 m. rugsėjo 7 d. vyksta paroda, kuri skirta poeto Pauliaus Širvio 100-osioms gimimo metinėms.