Priėmimas į Prienų „Revuonos" pagrindinę mokyklą mokytis 2020-2021 mokslo metais vykdomas vadovaujantis Prienų rajono savivaldybės tarybos sprendimu nuo 2020 m. balandžio 21 dienos.
Karantino sąlygomis priėmimas į Prienų miesto ugdymo įstaigas yra vykdomas elektroniniu būdu. Tėveliai turi užpildyti prašymą, jį atspausdinti, pasirašyti, nuskenuoti arba nufotografuoti ir kartu su vaiko gimimo liudijimo (ar paso) kopija atsiųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Prašymai į Prienų „Revuonos" pagrindinės mokyklos 2-10 klases (programos vykdomos adresu: Dariaus ir Girėno g. 6, Prienai), specialiojo ugdymo skyrių (programos vykdomos adresu: Dariaus ir Girėno g. 2, Prienai) siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Į priešmokyklinę ugdymo grupę bei pirmąją klasę prašymai priimami Prienų savivaldybės švietimo ir sporto skyriuje el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Priešmokyklinis ugdymas yra privalomas, jis pradedamas teikti vaikui, kai tais kalendoriniais metais jam sueina 6 metai. Priešmokyklinis ugdymas gali būti teikiamas anksčiau tėvų (globėjų) sprendimu, bet ne anksčiau, negu vaikui sueina 5 metai. 1-oje klasėje vaikas pradedamas ugdyti, kai jam tais kalendoriniais metais sueina 7 metai.
Asmuo, pageidaujantis mokytis vyresnėse klasėse prie prašymo pateikia įgyto išsilavinimo pažymėjimą ar pažymą apie mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje bei sveikatos pažymą.
Smulkesnę informaciją galite sužinoti telefonu (8 319) 60 212.