Nuo 2023 m. balandžio 1 dienos galima teikti prašymus į Prienų „Revuonos“ pagrindinę mokyklą mokytis 2023–2024 mokslo metais. Prašymai į Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos 2–10 klases (programos vykdomos adresu: Dariaus ir Girėno g. 6, Prienai), priimami raštinėje arba elektroniniu būdu. Jeigu teikiama elektroniniu būdu, tėveliai turi užpildyti prašymą, jį atspausdinti, pasirašyti, nuskenuoti arba nufotografuoti ir kartu su vaiko gimimo liudijimo (ar paso) kopija atsiųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Mokyklos specialiojo ugdymo skyriuje (adresu: Dariaus ir Girėno g. 2, Prienai) ugdomi 7-21 metų vaikai, turintys didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių ir teikiama jiems reikalinga pagalba. Į socialinių įgūdžių klasę priimami mokytis mokiniai baigę 10 klasių pagal individualizuotą programą ir mokosi 3 metus.

Į priešmokyklinę ugdymo grupę bei pirmąją klasę prašymai priimami centralizuotai Prienų savivaldybės švietimo ir sporto skyriuje el. paštuŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Priešmokyklinis ugdymas yra privalomas, jis pradedamas teikti vaikui, kai tais kalendoriniais metais jam sueina 6 metai. Priešmokyklinis ugdymas gali būti teikiamas anksčiau teikiamas vaikams, gimusiems: 2017 m. sausio – gruodžio mėnesiais; 2018 m. sausio – balandžio 30 d.; 2018 m. gegužės – rugsėjo 1 d. (švietimo, mokslo ir sporto ministro nustatyta tvarka, įvertinus vaiko ugdymo ir ugdymosi poreikius bei pažangą Prienų švietimo pagalbos tarnyboje).
1-oje klasėje vaikas pradedamas ugdyti pagal pradinio ugdymo programą, kai jam tais kalendoriniais metais sueina 7 metai. Pradinis ugdymas pradedamas vaikui teikti vienais metais anksčiau, kai vaikas tėvų (globėjų) sprendimu buvo ugdomas pagal priešmokyklinio ugdymo programą metais anksčiau. Asmuo, pageidaujantis mokytis vyresnėse klasėse, prie prašymo pateikia įgyto išsilavinimo pažymėjimą ar pažymą apie mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje bei sveikatos pažymą. Smulkesnę informaciją galite sužinoti telefonu (8 319) 60 212.

Prašymų formas rasite prisegtas apačioje.