Gerb. Tėveliai,

2018 m. lapkričio 29 d. 17.30 val. Prienų ,,Revuonos“ pagrindinės mokyklos aktų salėje vyks 1-4 ir 9-10 klasių mokinių tėvelių susirinkimas. Susirinkimo tema ,,Kaip stiprinti vaiko pasitikėjimą savimi ir atskleisti jo galimybes“. Dalyvaus psichologė A. Blandė.
Maloniai kviečiame dalyvauti.

Mokyklos administracija

20170323 175122Galime pasidžiaugti, kad mūsų mokykloje 2017-03-23 dieną apsilankė Lietuvos krepšinio lygos bei draudimo bendrovės Compensa organizuojamas projektas ,,Svajonių diena – Saugi diena“. Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje vyko priešmokyklinės grupės ir 1 – 4 klasių mokinių tėvų susirinkimas – diskusija su psichologe Gintare Mackevičiene, kuri papasakojo apie auklėjimo stilius šeimoje, ko pasekoje mokinių tėveliai galėjo padaryti išvadas ar Jų auklėjimo stilius šeimoje yra tinkamas.
Prienų Pedagoginės psichologinės tarnybos socialinė pedagogė ekspertė Dalė Daiva Gasparavičiūtė pristatė Olweus mokinių apklausą apie patyčias. Apklausoje dalyvavo 193 pradinių klasių mokiniai 2016 metais lapkričio mėnesį.

Tėvelių dėmesiui,

2016 m. kovo 16 d. 17 val. Prienų "Revuonos" pagrindinės mokyklos aktų salėje vyks visuotinis mokinių tėvų susirinkimas.
18.30 val. vyks klasių mokinių tėvų susirinkimai.

Kviečiame aktyviai dalyvauti 1-10 klasių mokinių tėvelius.

Administracija

2016 m. vasario 29 d. (pirmadienį) 17.30 val. Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje vyks

Atvirų durų diena

Maloniai kviečiame būsimuosius priešmokyklinukus ir pirmokus bei jų tėvelius, ketinančius ugdyti savo vaikus pirmose klasėse atvykti susipažinti su mokykla, būsimomis mokytojomis. Susitikimas vyks mokyklos aktų salėje.

Mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė

10885484 968824256481937 3035584385332601456 nKalėdos yra puikus metas dalintis. Šiuo laikotarpiu mes dažniau nei bet kada sustojame ir pagalvojame apie šalia esančius. Todėl mokyklos tėvų komiteto nariai ir socialinė pedagogė Vaida Miknevičienė organizavo Kalėdinę akciją "Mamytės skrynia", kurios tikslas buvo pasidalinti išaugtais ar tiesiog vaikučių nebedėvimais rūbeliais ar avalyne su tais, kuriems jų reikia labiau.
Mamytės buvo kviečiamos atnešti į mokyklą vaikų išaugtus arba tiesiog nebedėvimus drabužėlius ir jais pasidalinti su kitomis mamytėmis. Nuo gruodžio 15 d. iki gruodžio 19 d. visi norintys galėjo ateiti į choreografijos klasę ir rinktis sau patinkančius ir tinkančius drabužius.