89924994 1403037186569518 4443850108227813376 nPirmadienį įvyko išplėstinis krizių valdymo komisijos posėdis, kurį vedė mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė. Posėdyje buvo aptarta darbas karantino metu ir mokyklos darbuotojų funkcijų atlikimas nuo kovo 16 d. iki 27 d. mokinių atostogų metu. Aptartas pedagoginių darbuotojų nuotolinis darbas: darbuotojams suformuluotos užduotys, aptartas ir numatytas atsiskaitymas, bendravimo formos ir priemonės, periodiškumas, pasirengimas nuotoliniam ugdymui iki kovo 30 dienos. Aptarnaujančiam personalui suformuluotos užduotys, rekomendacijos patalpų valymui ir dezinfekavimui bei mokyklos raštinės darbuotojams rekomenduota konsultuoti ir aptarnauti nekontaktuojant su žmonėmis.

Atsižvelgdama į korona viruso plitimo pavojų bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos siūlymą stabdyti mokinių ugdymo procesą bendrojo lavinimo mokyklose, TAMO grupė suteikia galimybę nemokamai naudoti elektroninę mokymosi aplinką EMA www.emapamokos.lt

Pandemijos metu visoms Lietuvos mokykloms visas „Vyturio” lobynas atveriamas nemokamai.
Skaitmeninės knygos čia: https://vyturys.lt/kodas/corona
Garso knygos čia: http://bit.ly/vyturioknygos

Gerbiami tėveliai, buvę mokyklos mokiniai, Prienų „Revuonos" pagrindinės mokyklos darbuotojai

Jūs turite galimybę pervesti 1,2 proc. jau sumokėto 2019 metais pajamų mokesčio sumos. Prašytume Jus paremti mūsų mokyklą iki 2020-05-04 VMI pateikdami prašymą. Prašymo formas galima rasti Elektroninio deklaravimo sistemoje http://deklaravimas.vmi.lt arba VMI inspekcijos Prienų skyriuje šiuo adresu: Kauno g. 2, Prienai. Smulkesnė informacija www.vmi.lt. Praeitais metais už Jūsų gautas paramos lėšas mokykla įsigijo ritininines žaliuzes 7 kabinetams, keraminius suvenyrus „Gerumo paukštė“ apdovanojimams, rėmelius, mokyklos renginiams skirtus apdovanojimus taures bei medalius. Esame už tai Jums dėkingi.

Dėl korona viruso plitimo grėsmės Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu mokinių pavasario atostogos yra 1 savaite pailgintos ir perkeltos iš balandžio vidurio į kovo 16-27 dieną.

Sveikinimas1