1918 m. Prienuose, buvusiame dvaro kumetyne, buvo įkurta pirmoji valstybinė pradinė mokykla.
Po truputį mokykla buvo lipdoma ir kuriama – tapo septynmetė, paskui aštuonmetė, kol išaugo į vidurinę. Dabar mokykla vadinama Prienų „Revuonos“ pagrindine mokykla.

2018 m. Vasario 16-ąją visa lietuvių tauta švęs Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.
2018 m. gegužės 12 d. Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla (buvusi II vidurinė, „Revuonos“ vidurinė) švęs mokyklos įkūrimo šimtmetį.

Visus buvusius ir esamus mūsų mokyklos mokinius ir mokytojus, kitus mokyklos bendruomenės narius nuoširdžiai kviečiame 2018 m. gegužės 12 d. atvykti į visų mūsų šventę „100 metų, kai augame ir auginame kitus“.
Tikimės, kad kartu būsime visą dieną.
Šventės programa dar bus tikslinama.

Organizatoriai

Gerbiami tėveliai, buvę mokyklos mokiniai, Prienų „Revuonos" pagrindinės mokyklos darbuotojai

Jūs turite galimybę pervesti 2 proc. jau sumokėto 2016 metais pajamų mokesčio sumos. Prašytume Jus paremti mūsų mokyklą iki 2017-05-02 VMI pateikdami prašymą. Prašymo formas galima rasti Elektroninio deklaravimo sistemoje http://deklaravimas.vmi.lt arba VMI inspekcijos Prienų skyriuje šiuo adresu: Kauno g. 2, Prienai. Užpildyti prašymą galite ir mokyklos buhalterijoje. Smulkesnė informacija www.vmi.lt.
Praeitais metais už Jūsų gautas paramos lėšas mokykla įsigijo žaliuzes 3 kabinetams, muzikinį skambutį, higienos priemonių, dalį lėšų skyrė padėkoms ir apdovanojimams. Esame už tai dėkingi.

Mūsų įstaigos rekvizitai 2% GPM paramai:
PRIENŲ „REVUONOS“ PAGRINDINĖ MOKYKLA.
Įmonės kodas 190189861.
Paramos gavėjo identifikacijos Nr. (kodas): 190189861
Paramos gavėjo pavadinimas: Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla
Buveinės adresas: Dariaus ir Girėno g. 6 , LT-59114 Prienai
Mokyklos a/s LT504010041100060089

kvietimas

20160608 084959Priešmokyklinė ugdymo priemonė „OPA PA!“ – tai kūrybingas ir įdomus pasiruošimas mokyklai.
Prienų „Revuonos” pagrindinėje mokykloje priešmokyklinukai nuo 2015 m. rugsėjo mėnesio ugdomi pagal atnaujintą priešmokyklinio ugdymo bendrąją programą „OPA PA!”. Tai novatoriška priemonė ruošiant priešmokyklinio amžiaus vaikus pirmai klasei. Vaikai visus metus bendrauja su linksmais ir žaismingais pagrindiniais veikėjais – kiškiu OPA ir vėžliu PA.
Šis ugdymo priemonių komplektas yra sudarytas pagal gamtos – kalendorinį – principą. Ugdymo medžiaga suskirstyta temomis. Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje ugdant vaikus atsižvelgama į vaiką supantį pasaulį, didelis dėmesys atkreipamas į praktinę veiklą – bandymus, eksperimentus. Per šiuos mokslo metus su vaikais atlikome apie 100 tyrimų, kurie vaikams labai patiko. Tyrimams buvo naudojamos pačios paprasčiausios vaikams pažįstamos medžiagos (maisto produktai, gamtinės medžiagos: šakelės, šiaudai, žemė, plunksnos, žmogaus sukurtos medžiagos: plastikas, audiniai ir kt.). Naudojant šias priemones buvo ugdomi vaikų įvairūs įgūdžiai. Užduočių ir veiklos diferencijavimas pagal vaikų pomėgius ir gebėjimus leido vaikams pajusti sėkmę atlikus vieną ar kitą darbą, teigiamai vertinti save, pasidžiaugti savo gebėjimais ir sėkme.

Kaledinis sveikinimas1