Šiais mokslo Prienų ,,Revuonos“ pagrindinės mokyklos edukacinė aplinka papildyta priemonėmis, skirtomis gamtamoksliniam ugdymui. Šias priemones gavome įgyvendinant Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“. Šio projekto tikslas yra modernizuoti gamtos ir technologijų mokslų mokymosi aplinką.
Fizikos kabinetas pasipildė naujomis priemonėmis : nuo įprastų laboratorinių indų iki skaitmeninio mikroskopo ir rinkinių mechanikos bandymams atlikti.

Projektas ,,Mes rūšiuojam”- didžiausias Lietuvoje ekologinis projektas, skirtas aplinkos saugojimui, taršos mažinimui ir visuomenės ugdymui. Šis projektas šiais metais kvietė mokinius dalyvauti eilėraščių kūrimo konkurse ir kurti eiles, panaudojant raktažodžius - ,,mes rūšioujam/ elektronika/ baterijos. Į šį konkursą įsijungė ir mūsų mokyklos mokiniai: 6 a klasės Ieva Rukaitė, Matas Stavinskas, Augustas Kuralavičius, Deimantė Černevičiūtė ir 7 a klasės mokinė Milda Ferevičiūtė. Šį kartą sėkmė lydėjo Augustą Kuralavičių, kurio eilėraštis pelnė daugiausia komisijos narių simpatijų. Augustas apdovanotas projekto "Mes rūšiuojam” puodeliu ir bilietais į kino teatrą.

IMG 20191010 122709Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla kartu su VŠĮ ,,Sveikatai palankus“ įgyvendina projektą ,,Vaikų sveikos gyvensenos akademija.“ Projekto tikslas- gerinti jaunosios kartos Kauno apskrityje mitybos raštingumą, psichikos sveikatą, kasdieninės veiklos ir poilsio rėžimą. Projekte dalyvauja 5 ir 4b klasių mokiniai. Užsiėmimų metu mokiniai mokėsi valdyti emocijas ir jas atpažinti santykyje su mityba, analizavo maisto produktus, ugdė valgymo kultūrą, etiketą. Praktinių užsiėmimų metu mokiniai gamino sveikatai palankius patiekalus, mokėsi pamėgti naujus skonius. Mokiniai gaminosi sumuštinius ir juos pristatė kitiems, kepė blynus, gaminosi ledus, sveikus desertukus. Šių užsiėmimų metu mokiniai sužinojo ką, kaip ir kiek valgyti, kokius rinktis maisto produktus ir ką gaminti, kad būtum sveikas ir laimingas. Už aktyvų dalyvavimą projekte mokiniai gavo pažymėjimus.

48966392 358132261665687 7751931703127441408 nGruodžio 28 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko tradicinis šventinis renginys visuomenei „Žiemos mozaika“. Renginio metu buvo apdovanoti ir respublikinio konkurso „Senių besmegenių sąskrydis“ dalyviai ir nugalėtojai.
Projekto tinklapyje rašoma, kad „Senių besmegenių sąskrydis“ – tai kūrybinis-socialinis projektas, kurio tikslas atkreipti visuomenės dėmesį į klimato kaitą. Pasaulinė klimato kaitos problema – atšilimas, kuris dažnai keičia nusistovėjusias klimato taisykles – koreguoja metų laikus. Konkurso metu siekiama įtraukti kuo platesnę visuomenės dalį dalyvauti klimato kaitos ir taršos prevencijoje bei pristatyti originalią, tiek meniniu, tiek idėjos požiūriu vertingą skulptūrų / instaliacijų ekspoziciją . Konkurso metu siekiama įtraukti kuo platesnę visuomenės dalį dalyvauti klimato kaitos ir taršos prevencijoje bei pristatyti originalią, tiek meniniu, tiek idėjos požiūriu vertingą skulptūrų ar instaliacijų ekspoziciją. http://besmegeniusaskrydis.lt/

IMG 6374Lapkričio 6 d. 9, 6a ir 7a klasėms vyko žaliosios pamokos „Kuriu savo saugomą teritoriją“. Pamokas vedė Metelių regioninio parko specialistas Artūras Pečkys. Pamokos metu jis trumpai supažindino su Metelių regioninio parko vertybėmis. Toliau vyko darbas grupėse. Mokiniai A3 dydžio lape kūrė įsivaizduojamos saugomos teritorijos schemas, su gyvūnų ir augalų rūšimis, lankytinais objektais, turizmo trasomis, vietinių gyventojų verslais ir ūkinės veiklos apribojimais. Kurdami saugomos teritorijos schemas, mokiniai naudojosi įvairiomis knygomis, kurias atvežė svečias ir vieną iš jų padovanojo mokyklai. Reflekcijos metu mokiniai aptarė sukurtas schemas, atsakinėjo į klausimus, kodėl mes turime saugoti ir puoselėti gamtą.