Pažymint Lietuvos šimtmetį, specialiojo skyriaus 9-10 spec. klasių mokiniai su auklėtoja Dalia Pyragiene valandėlės „Lietuva - mano gimtinė“ metu prisiminė per 100 metų nueitą Lietuvos kelią. Mokiniai prisiminė jos simbolius, istoriją, kalbą, papročius, Lietuvą garsinančius žmones. Vaikai mielai ieškojo užduočių atsakymų klasės stenduose, iš eilučių dėliojo himną, neakivaizdžiai plaukė Nemunu pro
Lietuvos miestus link Baltijos jūros. Labai patiko užrištomis akimis piešti Lietuvos kontūrą, taip pat dėlioti dėlionę „Lietuva“. Padedant auklėtojai mokiniai iš geltonų, žalių ir raudonų pačių iškarpytų popierinių širdelių sukūrė plakatą „Mes mylim Lietuvą“. Pabaigoje po gerų įvertinimų vaikai mėgavosi saldžiais prizais.

DSC 1494aPrienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje kovo 14 d. jau trečius metus vyko rajono specialiųjų poreikių turinčių mokinių dailyraščio konkursas „Dailus raštas akį glosto“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės šimtmečiui paminėti. Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius, skatinti mokinius laikytis bendrųjų rašto kultūros reikalavimų.

IMG 1406Užgavėnės – baigiamoji žiemos linksmybių šventė, žiemos palydų diena, kurią Specialiojo skyriaus mokiniai kartu su visais darbuotojais triukšmingai atšventė vasario 13 d.
Netradicinio ugdymo diena prasidėjo netradiciškai: mokiniai kartu su mokytojomis virto čigonais, žydukais, velniais, nuotakomis ir kitokiais persirengėliais. Visas skyrius kvepėjo Mokytojų Ingos Kuzminskienės ir Auksės Grižaitės ir jų mokinių kepamais blynais, mokytojos metodininkės Dainos Miliauskienės ir jos mokinių gaminamais keksiukais. Persirengėliai būriais, dainuodami, šūkaudami keliavo po visas klases, vaišinosi gardumynais, šoko ir dainavo.

28555079 10212896847748619 295268877 oJau treti metai VšĮ „Krašto vitrina“ organizuoja geriausiųjų krašto mokyklų sportininkų apdovanojimų ceremoniją „Obuolys“. Specialiojo ugdymo skyriaus mokinai taip pat kasmet nelieka pamiršti.
Praeitais metais geriausiais mūsų sportininkais buvo išrinkti Karolis Aponas ir Aistė Kazlauskaitė. Jie garsina mokyklos vardą Specialiosiose Olimpiadose kartu su kūno kultūros mokytoja Vilma Glaveckiene. Mokiniai negalėjo dalyvauti apdovanojimų ceremonijoje, todėl prizų steigėjas seimo narys Andrius Palionis atvyko į Specialiojo ugdymo skyrių ir apdovanojo sportininkus mokykloje. Seimo narys domėjosi, kaip mokiniams sekasi, kokios sporto šakos ir mokomieji dalykai jiems patinka labiausiai. Mokiniai jautėsi pagerbti ir maloniai nustebinti.

20180125 092903Žiema – nuostabus metų laikas, kupinas linksmybių, įspūdžių, nuotykių. Daugelis mūsų neįsivaizduoja žiemos be lekiančių nuo kalnelio rogučių, be sniego senio besmegenio lipdymo, be karo sniego gniūžtėmis ar tiesiog pasimaudymo sniege... O ar kada nors bandėte piešti ant sniego?
„Revuonos“ pagrindinės mokyklos Specialiojo ugdymo skyriaus 1-4 lavinamųjų klasių mokinukai išmėgino šią žiemos pramogą netradicinėje aplinkoje – mokyklos kieme. Džiugu, kad tokia veikla nė vieno nepaliko abejingo. Vaikai su dideliu entuziazmu merkė teptukus į dažus, nedrąsiai, tačiau labai noriai piešė ant sniego ir nuoširdžiai džiaugėsi gautu rezultatu.