IMG 5031Specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius vaikus praktinių užsiėmimų metu auklėtojos stengiasi išmokyti pasigaminti kuo daugiau patiekalų iš paprastų, nebrangių, sode ar darže išaugintų gėrybių. Vienas iš tokių patiekalų, nereikalaujantis sudėtingo gaminimo ir recepto, tai blynai. Tačiau ne kiekvienas sugebės iš pirmo karto išsikepti sau skanius blynus.

Paroda2Tautodailės metų minėjimo plane numatyta populiarinti lietuviško tautinio kostiumo, kalvystės, medžio skulptūros, keramikos, kitas tautodailės sritis. Visuomenė ir ypač jaunimas bus skatinami domėtis tautodailės istorija, suvokti jos kultūrinę ir meninę vertę. Tam visoje Lietuvoje bus rengiamos įvairios parodos ir konkursai, vykdomos viešinimo ir leidybinės veiklos, edukaciniai bei kiti projektai. Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija rengs reportažų ciklą, skirtą Tautodailės metams, transliuos reportažus apie jų renginius.
Prienų kultūros ir laisvalaikio centre atidaryta Prienų krašto meno kūrėjų darbų paroda, skirta Tautodailės metams paminėti.

IMG 20200204 124939Su tokiu šūkiu ir tikslu išsiaiškinti ar mokiniai, gyvenantys mokyklos bendrabutyje, žino, prisimena asmens higienos taisykles ir ar siekia jų lakytis.
Įtemptas gyvenimas dažnai verčia mus pamiršti kai kurias elementarias higienos taisykles. Todėl labai svarbu išmokyti vaikus tvarkos nuo pat mažų dienų, diegiant asmens higienos bei estetinio suvokimo įgūdžius.

IMG 20200130 103414Sausio 30 dieną Kėdainių specialiojoje mokykloje vyko LSOK grindų ritulio asmeninių testų čempionatas, kuriame dalyvavo ir „Revuonos“ specialiojo ugdymo skyriaus komanda, kurią sudarė 5 vaikinai ir 2 merginos su fizinio ugdymo mokytoja V. Glaveckiene. Mūsų mokyklos komanda išbandė naują žaidimą, kuris pasirodė labai įdomus. Geriausiai sekėsi dviem vaikinams: Rimvydui Karpauskui ir Ernestui Batučiui, o iš merginų geriau sekėsi Ramintai Jancevičiūtei. Su gera nuotaika išvykome namo.

3Gruodžio 3 d. Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai aštuntąjį kartą minėjo Tarptautinę neįgaliųjų dieną. Jau tradicija tapo šią dieną pažymėti netradicinio ugdymo aplinkose. Anksti ryte du mokykliniai autobusiukai, pilni klegančių, gerai nusiteikusių keliauninkų, pajudėjo iš mokyklos kiemo. Pradinių ir lavinamųjų klasių mokiniai pajudėjo link Birštono – vyko į žaidimų kambarį „Beržiukų alėja“, vyresnieji keliavo į Kauną, žaisti boulingą.