20181214 100919Žiema – nuostabus metų laikas, kupinas linksmybių, įspūdžių, nuotykių. Specialiojo ugdymo skyriaus 1-4l klasių mokinukams meninės veiklos pamoka vyko netradicinėje aplinkoje – mokyklos kieme. Praėjusiais mokslo metais čia vyko piešimo ant sniego kūrybinė veikla „Spalvos sniege“.
Šiais metais sniego mažoka. Nutarėme papuošti prie mokyklos augantį ir visus lapus numetusį ąžuoliuką. Vaikai su dideliu entuziazmu kabino žvaigždes, mėnulį, daug daug sniego senių besmegenių.
Buvo malonu stebėti kaip mokinukai nuoširdžiai džiaugėsi gautu rezultatu. O svarbiausia – meninė veikla vyko gamtoje ir suteikė mokiniams daug emocijų ir neišdildomų įspūdžių.
Gražių švenčių ir geros nuotaikos!

IMG 20181212 124820Gruodžio 12 dieną Kėdainių specialiojoje mokykloje vyko LSOK grindų riedulio čempionatas, kuriame dalyvavo ir „Revuonos“ specialiojo ugdymo skyriaus komanda su kūno kultūros mokytoja V. Glaveckiene. Grindų riedulio čempionate dalyvavo devynios komandos iš visos Lietuvos. Mūsų komanda aktyviai kovodama iškovojo garbingą II-ąją vieta ir buvo apdovanota sidabro medaliais. Su gera nuotaika išvykome namo.

46795877 1112306808939378 4565643118610743296 oMūsų mokykla gavo kvietimą sudalyvauti Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto Jaunojo atleto programos šventėje “Futbolas kartu su Kauno "Vyčio" futbolo komanda”. Ši šventė vyko lapkričio 26 d. Kauno futbolo akademijos manieže. Mažieji ugdytiniai iš Kauno, Prienų sportavo kartu su stipriausia Lietuvos bei Europos TOP16 salės futbolo komanda “FK Vytis Futsal”. Ypatingos treniruotės tikslas skatinti sutrikusio intelekto vaikų fizinį aktyvumą, leisti pajusti praktiškai futbolo sporto šakos ypatumus, stiprinti adaptacinius gebėjimus ne tik fizinėje veikloje, bet ir kasdieniame gyvenime. Pirmiausia vaikai džiaugsmingai pasitiko futbolininkus ir prasidėjo judrioji šventės dalis. Kaip ir pridera rimčiausiems sportinininkams visi kartu atliko pramankštą ir apšilimą. Pirmiausia parodė vaikai ką moka, tada ir sportininkai.

„Yra tik du būdai gyventi. Vienas – galvoti, jog stebuklų nebūna. Kitas – galvoti, jog viskas yra stebuklas.“ (Albertas Einšteinas)
20180611 115619Gruodžio pradžioje Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos Specialiojo ugdymo skyriuje vyko netradicinio ugdymo diena „Aš tarp kitų“, skirta tarptautinei Neįgaliųjų dienai paminėti. Ši diena Specialiojo ugdymo skyriuje minima jau septintąjį kartą. Ir kasmet ji vis kitokia.
Šiemet mus pasitiko Marijampolės viešoji biblioteka ir multicentras. Multicentre įkurtose meno, muzikos ir dizaino laboratorijose vyko edukacinės pamokos, kurių metu vaikai susipažino su kompiuterinių programų galimybėmis, patys bandė kurti muziką, konstruoti nesudėtingus statinius, entuziastingai virtualiam ekrane žaidė boulingą.

IMG 20181022 165953Ruduo šiemet šiltas ir saulėtas, todėl daržuose gausiai užderėjo morkos, pomidorai, moliūgai ir cukinijos. Mokyklos bendrabutyje gyvenantys mokiniai išbandė auklėtojos D. Pyragienės pasiūlytą cukinijos kepsnelių receptą. Vieni – Laura, Lukas skuto ir tarkavo morkas, pjaustė cukiniją, kiti – Raminta, Aistė tarkavo sūrį, dešrą, kepino daržoves, o mažieji mokiniai atidžiai stebėjo, kaip vyksta darbas ir uodė sklindančius ir nosį kutenančius skanius kvapus.
Kai kepsniukai garavo ant stalo, visi draugiškai vaišinomės. Buvo skanu ir sveika. Daugelis mokinių žadėjo receptą parodyti mamoms ir patiekalą pasigaminti namuose.