DSCF2185Šių metų gegužės 10 d. į mokyklos aktų salę rinkosi mokinių tėvų aktyvas. Tėveliai susiskirstė į grupeles, kuriose, aktyviai diskutuodami ir tardamiesi, aptarė daug svarbių klausimų. Vieną iš susirinkimo klausimų „Stresas mūsų gyvenime“ pristatė mokyklos psichologė V. Bendinskienė, kitus aktualius klausimus tėveliai sprendė kartu su mokyklos direktore I. Balčiukyniene ir buvusia Tėvų komiteto pirmininke, dabartine Mokyklos tarybos pirmininke S. Vinkleriene. Diskutavome apie tai, kas vykstančio mokykloje, mums yra svarbu, kokias naujas iniciatyvas siūlo įgyvendinti ateityje, ką reikėtų pakeisti, pasitelkiant į pagalbą tėvelius, bendruomenę. Taip pat kalbėjome apie artėjantį mokyklos 100 metų jubiliejų. Tėvai pasiūlė daug puikių idėjų, kaip ir kur reikėtų švęsti, kokį leidinį butų galima išleisti, kada organizuoti šventę ir kokias veiklas vykdyti su mokiniais iki pagrindinės šventės.

Vadovaujantis Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. sausio 23 d. įsakymu Nr. (7.7)-A3-2017/039 „Dėl gripo epidemijos paskelbimo Prienų rajone“ ir atsižvelgiant į tai, kad į mokyklą neatvyko 28,7% mokyklos mokinių dėl susirgimo gripu ir kitomis virusinėmis ligomis, Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje ir specialiojo ugdymo skyriuje paskelbtas karantinas mokyklos mokiniams. Pamokos bei neformaliojo ugdymo užsiėmimai nevyks nuo 2017 m. sausio 27 d. iki 2017 m. vasario 3 d. įskaitytinai.

20161213 175122Išrinkus naujus atstovus į mokyklos tarybą gruodžio mėnesį įvyko pirmasis posėdis, kuriame dviejų metų ataskaitą pristatė buvusi mokyklos tarybos pirmininkė Kristina Kravčenko. Posėdyje dalyvavę mokyklos tarybos nariai slaptu balsavimu pirmininke išrinko Skaidrę Vinklerienę, o sekretore Editą Ramanauskienę. Skaidrė Vinklerienė aktyvi mokyklos tėvų komiteto narė jau daugelį metų dirba Mokyklos taryboje, iniciatyvi mokyklos renginių su bendruomene organizatorė. Mokinių taryba išsirinko naują mokinių prezidentę Eveliną Balčiūnaitę - 8 klasės mokinę, pavaduotoju Mykolą Splendid Didla, sekretore - Odetą Slavinskaitę. Mokinių tarybą sudaro 15 narių, atstovai iš 5–10 klasių. Mokinių tarybos veiklą padeda organizuoti mokytoja Kristina Kravčenko, kuri puikiai kartu su mokiniais organizuoja popamokinius renginius, akcijas, šventes. Mokinių iniciatyva organizuota netradicinio ugdymo diena Kalėdinis karnavalas „Parodija”, papuošta eglė ne tik mokykloje, bet ir lauke, Džiugu, kad pačių pagamintais žaisliukais Kalėdinė puokštė papuošė ir mokyklos direktorės kabinetą.

gripasGripas – užkrečiama kvėpavimo takų liga, kurią sukelia gripo virusai. Gripas kartojasi kasmet vėlyvą rudenį, ankstyvą žiemą ir plisdamas apima dideles įvairaus amžiaus žmonių grupes.

Gripo virusas pažeidžia nosies , ryklės gleivinę, plaučius. Gripo virusą perduoda sergantis gripu žmogus. Jam kosint, čiaudint, kalbant virusas patenka į aplinkos orą. Su įkvepiamu oru virusas patenka į sveiko asmens organizmą. Gripo virusu galima užsikrėsti ir per aplinkos daiktus. Pavyzdžiui, virusas gali patekti prisilietus prie durų rankenos ant kurios yra gripo virusų, o po to palietus savo nosį ar burną.
Gripu gali susirgti bet kuris asmuo. Didesnė rizika susirgti gripu gresia vyresnio amžiaus žmonėms, sergantiesiems cukriniu diabetu, lėtinėmis plaučių bei širdies ligomis bei asmenims su imuninės sistemos sutrikimais.

Sveikinimas