20201017 1519582020 m. spalio 17 dieną Panevėžyje buvo surengtos badmintono Lietuvos taurės trečiojo etapo varžybos, kuriose varžėsi ir 9 jaunieji Prienų “Revuonos” pagrindinės mokyklos mokiniai, vadovaujami fizinio ugdymo mokytojo Daliaus Juodsnukio.
Maloniu netikėtumu tapo Emanuelio Vnęk 1-oji vieta vyrų vieneto Dj grupėje. Emanuelis taip pat iškovojo 2-ją vietų vyrų dvejetų grupėje kartu su Arnu Jarmalausku. Merginų grupėje Daniela Žilionytė kartu su porininke iš Pakuonio pagrindinės mokyklos iškovojo 5-ją vietą.
Cj grupėje Matas Stravinskas ir Nerijus Juodsnukis iškovojo 4-ją vietą.

20201009 110250Spalio 9 dieną Prienų ,,Revuonos“ pagrindinės mokyklos būrelio ,,Saugus vaikas“ mokiniai lankėsi Birštone. Birštone vaikai dalyvavo aktyviose orientacinėse veiklose ,,Saugus elgesys mieste.“
Pradinukai ne tik mokėsi saugiai elgtis mieste, bet ir susipažino su žymiausiomis kurorto vietomis. Mokiniai buvo suskirstyti į komandas ir gavo užduočių lapus. Jie turėjo surasti fotografijose nurodytus objektus ir raštu atsakyti į pateiktus klausimus. Įvairių veiklų metu vaikai sužinojo, koks apžvalgos bokšto aukštis, kad Nemuno kilpų regioninio miško pavadinimas-Žvėrinčius. Vaikštinėdami po miestą grožėjosi Kurhauzu, aplankė Geltonąją biuvetę. Po to pradinukai kopė į Vytauto kalną ir skaičiavo laiptelius. Užkopę grožėjosi atsivėrusia nuostabia panorama. Nusileidę nuo kalno nusifotografavo prie Vytauto paminklo. Po to jaunieji turistai turėjo surasti Birutės vilą, ,,Tulpės“ sanatoriją, Birštono herbe esantį banginuką, sakralinį muziejų. Birštono muziejuje surado ir apžiūrėjo seniausią muziejaus eksponatą – luotą (skobtinę valtį).

Spalio 14 d. Prienų "Revuonos" pagrindinės mokyklos 9a ir 9b klasių mokiniai kartu su klasių vadovėmis Vita Žiūkiene ir Vita Pikčilingiene netradicinio ugdymo dieną praleido Istorinėje Prezidentūroje Kaune. Dalyvavo edukacijoje ,,Romantika tarpukariu‘‘.

20201006 1038082020 metų spalio 11 dieną, Nemuno atkarpoje ties Prienų estrada, vyko jau tradicinė mokytojų dienos regata Prienų rajono savivaldybės mero taurei laimėti. Šiose varžybose varžėsi 18 komandų. Šiose varžybose komanda sudarytos iš 14 irkluotojų turėjo irkluoti vikingų valtį ir įveikti 1 km. atstumą.
Šiose varžybose dalyvavo ir mūsų mokyklos komanda sudaryta iš mokyklos mokinių nuo 8 iki 10 klasės. Mūsų komanda buvo viena iš jauniausių ir mažiausiai patyrusių, tačiau sėkmingai įveikė numatytą atstumą ir savo plaukime iškovojo 2-ją vietą. Revuoniškiai taip pat dalyvavo ėjimo su žolės slidėmis rungtyje, aktyviai dalyvavo kultūrinėje programoje (liaudies šokiai).

1Spalio 8 dieną Prienų "Revuonos“ pagrindinės mokyklos 6a ir 6b klasių mokiniai mokėsi netradiciniu būdu. Saulėtą rytą su daina iškeliavome į pažintinę-edukacinę išvyką ,,Senojo Kauno istorija“. Pirmoji stotelė – S. Dariaus ir S. Girėno aeordromas Aleksote. Tai vienas iš seniausių veikiančių aerodromų Lietuvoje su gilia istorija ir lėktuvų modelių ekspozicija. Čia mus pasitiko gidas, kuris atskleidė paslaptį “Kodėl skrenda lėktuvai?“ Pažintinės ekskursijos metu, galėjome ne tik pamatyti muziejuje esančius eksponatus, bet ir išgirsti įdomius pasakojimus apie juos, sužinoti įvairių istorinių faktų, o pabaigoje laukė staigmena - skrydžio imituoklis, kuris suteikė galimybę kiekvienam pasijusti pilotu.
Kupini įspūdžių sėdome į autobusą ir atvykome į Kauno IX fortą.