IMGP2442 150x150IMGP3067 150x150Balandžio 12 dieną vyko tarptautinis jaunųjų dizainerių konkursas „PaKaba 2019“. Konkursą organizavo Kauno moksleivių techninės kūrybos centras, kuris vyko Kauno S. Dariaus ir S. Girėno gimnazijoje. Šiame konkurse buvo pristatytos 27 kolekcijos iš įvairių Lietuvos vietų. Konkurse dvi kolekcijas pristatė Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos dizaino studija „Modus“. 9-os klasės mokinys Danielius Aldakauskas pristatė kolekciją „Netoli nuėjom“. Kolekciją kurti padėjo dailės ir technologijų mokytoja metodininkė R. Uleckienė ir technologijų mokytoja metodininkė V. Glaveckienė. Ši kolekcija, 9-12 klasių amžiaus grupėje, užėmė pirmąją vietą ir jos dizaineris buvo apdovanotas rėmėjų dovanomis bei statulėle. Kolekcija „Ronja – plėšiko duktė“, sukurta 7a klasės mokinių, kurie atstovavo dizaino studiją „Modus“. Ši mokinių grupė tokio lygio konkurse dalyvavo pirmą kartą ir buvo apdovanota nominacija „Drąsi idėja“ bei rėmėjų prizais. Kolekciją kurti padėjo dailės ir technologijų mokytoja metodininkė R. Uleckienė, scenografiją kūrė direktorės pavaduotoja ir muzikos mokytoja K. Belenavičienė ir specialiojo ugdymo skyriaus mokytoja G. Andriukevičiūtė. Dėkojame mūsų mokyklos direktorei llonai Balčiukynienei už suteiktą galimybę nuvykti į šį konkursą.

20191009 114018Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai spalio 9 dieną vyko į Alytaus „Dzūkijos“ mokyklos jau trečius metus organizuojamą tarptautinę specialiųjų poreikių mokinių sporto šventę „Spartakiada 2019“. Dalyviai susirinko iš Lietuvos ir Lenkijos. Mūsų mokyklos komandą sudarė 10 mokinių iš 8-10 specialiųjų ir socialinių įgūdžių ugdymo klasių mokinių. Visus susirinkusius į šventę pasveikino „Dzūkijos“ m-klos direktorė, palinkėjo smagios šventės, komandinės dvasios ir geros nuotaikos.

20191011 134042Spalio 11 dieną Prienų ,,Revuonos“ pagrindinės mokyklos pirmokai ir būrelio ,,Būk saugus“ mokiniai dalyvavo renginyje, skirtame kariuomenės dienai paminėti, kuris vyko Alytaus Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų batalione.
Atvykę į ulonų batalioną, mokiniai pirmiausiai apžiūrėjo muziejaus ekspoziciją. Visus mokinukus be galo sužavėjo kareivių globojamas smauglys. Vaikus nustebino unikalus muziejaus eksponatas: 1814 m. Napaleono armijos kario apranga. Mažiesiems lankytojams buvo leidžiama pasimatuoti kario kepurę ir savo rankose palaikyti jo kalaviją. Visus mokinukus be galo sužavėjo kareivių globojamas smauglys.

IMG 2098Artėjant Tarptautinei mokytojų dienai trečiadienį Prienų kultūros ir laisvalaikio centre įvyko dvyliktasis tradicinis Prienų rajono savivaldybės konkursas „Metų mokytojas“. Šventės metu visiems konkurso nominantams buvo įteiktos padėkos ir vardiniai rašikliai. Šventės proga Prienų r. savivaldybė dovanojo koncertą „Lietuvos trombonų projektas ir Loreta Sungailienė“.

„Revuonos“ mokyklos bendruomenės siūlymu Prienų rajono savivaldybės mero padėka įteikta direktorei Ilonai Balčiukynienei . Mero padėkomis apdovanojami mokyklų direktoriai ir jų pavaduotojai ugdymui veiksmingai vadovaujantys mokykloms, atsakingai organizuojantys mokymą ir mokymąsi, telkiantys visą bendruomenę mokyklos veiklai tobulinti. Ilona Balčiukynienė jau 34 metus dirba pedagoginį darbą bei 23 metus vadybinį darbą. Nuo 2010 m. vadovauja Prienų „Revuonos“ pagrindinei mokyklai (iki 2012 m. rugsėjo 1 d „Revuonos“ vidurinė mokykla).

DSC 0189Prienų ,,Revuonos‘‘ pagrindinės mokyklos 7a, 8b ir 10j klasių mokiniai vykdo edukacinę projektinę veiklą. ,,Tautinis paveldas ir sveika mityba‘‘ – tokį projektą iniciavo technologijų mokytoja metodininkė Rasa Uleckienė, lietuvių kalbos mokytoja Vita Pikčilingienė bei tikybos ir lietuvių k. mokytoja Daiva Žuvaitienė. Projekto tikslas - pristatyti mokiniams tautos kulinarinį paveldą ir skiepyti sveikos mitybos principus. Mokiniai kartu su mokytojomis aptarė sveikos mitybos reikalavimus ir taisykles bei sveikos mitybos įtaką žmogaus sveikatai. Mokiniai analizavo sveikos mitybos piramidę ir išsiaiškino, kad sveika mityba yra tokia, kuomet organizmas gauna visas jam reikalingas medžiagas ir energiją idealiam svoriui palaikyti. Maistas yra svarbus ligų profilaktikai ir sveikatos stiprinimui.