20240229 115848Vasario 29 d. Krašto pažinimo būrelio mokiniai lankėsi Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje. Bibliotekoje pradinukams vyko tęstinis edukacinis Prienų miesto pažinimo užsiėmimas „Mano Prienai. II dalis“ . Užsiėmimą vedė Vaikų literatūros skyriaus vedėja Eglė Uleckienė.
Edukacinio užsiėmimo metu E. Uleckienė pristatė tautodailininkės Vilijos Čiapaitės knygą „Prienų ir Birštono krašto legendos ir mitai: krašto mitinės būtybės“, vaikai klausėsi ir kitų sekamų Prienų vietovės legendų apie Žvėrinčiaus miške medžiojusį kunigaikštį Prienį, šalia Mielupio upelio įsikūrusį nusikaltėlį Prieną.

20240301 1940432024-04-01 Prienų sporto ir kultūros centre vyko geriausių Prienų krašto sportininkų apdovanojimai 2023. Tarp geriausiųjų mūsų krašto sportininkų gausus būrys ir revuoniškių.
Mūsų mokyklos mokiniai yra labai sportiški ir fiziškai aktyvūs, o savo sportiškumą demonstruoja įvairiose sportinėse veiklose (badmintonas, lengvoji atletika, gimnastika ir kt.).

20240123 130814Sausio 23 dieną Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos 1a klasės mokiniai Prienų kultūros ir laisvalaikio centre dalyvavo Kauno valstybinio lėlių teatro spektaklyje-edukacijoje vaikams „ Peliuko pasakų dirbtuvėlė“. Vaikai sužinojo, kaip lėlių teatre gimsta pasaka. Kaip kuriama istorija, personažai, muzika. Jaukioje Peliuko dirbtuvėlėje mažieji kartu su aktorėmis kūrė pasaką ir net tapo jos herojais. Po spektaklio pirmokėliai apžiūrėjo Kauno valstybinio lėlių teatro lėlių parodą iš Valerijos ir Stasio Ratkevičių muziejaus fondų.

IMG 0763Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokiniai aktyviai dalyvauja įvairiuose konkursuose, olimpiadose. 2023 m. lapkričio – gruodžio mėnesį vyko rajono mokinių kūrybos konkuras „Pamestas istorijos puslapis“ Šio konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis savo krašto, šeimos istorija, ugdytis kūrybiškumo kompetenciją, mokytis rašyti miniatiūrą. Konkurse dalyvavo 23 mokiniai iš 6 rajono mokyklų. 5–8 klasių grupėje pirmąją vietą laimėjo „Revuonos“ pagrindinės mokyklos 6a kl. mokinys Matas Šliaužys, konkursui pasiruošti padėjo mokytoja S. Milušauskienė.

2Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos 1b ir 2b klasės mokiniai dalyvavo projekto „Sveikatiada“ iššūkyje „Mano pietų lėkštė“.
Vaikystėje kiekvienas vaikas išmoksta kaip sveikai gyventi, ko reikia norint išlikti sveiku, stipriu ir energingu. Šiuo laikotarpiu susiformavę tinkami gyvensenos įgūdžiai, išlieka visam gyvenimui, todėl ypač svarbu nuo mažens formuoti sveikatai palankius įgūdžius. Vienas iš jų – sveika mityba.
Rugsėjo-lapkričio mėnesiais mokiniai buvo kviečiami sukurti pietų patiekalą, kuris būtų palankus sveikatai. Mokiniai kartu su tėveliais namuose kūrė savo pietų lėkštę.