IMG 20180611 141350Mokslo metų pabaiga – puikus metas pakeliauti ir geriau pažinti savo gyvenamąsias apylinkes. Aštuntos klasės mokiniai šiais metais norėjo ne tik pažinti apylinkes, bet ir išbandyti savo ištvermę, todėl nutarė pėsčiomis įveikti 15 kilometrų – nužygiuoti iki Žemaitkiemio ir ten aplankyti miške palaidotų partizanų kapinaites bei atiduoti jiems simbolinę pagarbą. Kad eiti būtų lengviau, Vytautės tėveliai surinko sunkiausius mūsų daiktus ir įsipareigojo juos nuvežti į į vietą. Nors šios vasaros pradžia labai karšta, pirmadienio rytas išaušo šiek tiek vėsesnis ir sinoptikai netgi žadėjo lietų.

IMG 53902018 metų gegužės 17 dieną 3 klasės mokiniai lankėsi Anykščiuose. Trečiokai aplankė Siauruko muziejų, Arklio muziejų, Bažnyčios bokštą ir miesto centrą, Medžių lajų taką ir Puntuko akmenį, kopė į Laimės žiburį.
Ekskursija po Siauruko muziejų buvo labai įdomi. Muziejus įsikūręs geležinkelio stoties komplekse. Jame eksponuojamas „Škoda“ garvežys, drezinos, kiti siaurojo geležinkelio riedmenys. Stotyje – laukiamoji salė, tarpukario Lietuvos stoties viršininko kabinetas. Vaikai išbandė rankinę dreziną bei triratį ant bėgių. Gidė šiltai bendravo su vaikais, įdomiai pasakojo Siauruko istoriją, atsakė į pateiktus klausimus.

IMG 5461Gegužės 21 dieną Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių ,,Šviesoforo“ varžybų III etapas, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos pradinių klasių mokinių komanda: Gabrielius Žvaliauskas (1 klasė), Miglė Žukauskaitė (2 klasė), Matas Bartusevičius (3 klasė), Rokas Vaicekauskas (4 klasė). Mokiniai pasirodė šauniai ir laimėjo garbingą I-ąją vietą. Komanda apdovanota diplomu bei taure, mokiniai – atšvaitais ir dovanėlėmis. Gegužės 24 dieną mūsų mokyklos ,,Šviesoforo“ komanda dalyvaus IV (nacionalinio) etapo saugaus eismo varžybose, kurios vyks Kauno A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje.

IMG 1229Gegužės 8 dieną mūsų mokyklos pradinių klasių mokinių komanda: Gabrielius Žvaliauskas (1 klasė), Miglė Žukauskaitė (2 klasė), Matas Bartusevičius (3 klasė), Rokas Vaicekauskas (4 klasė) dalyvavo rajoninėse pradinių klasių mokinių ,,Šviesoforo“ varžybose. Mokiniai atliko 3 teorines ir 3 praktines užduotis. Geriausiai vaikams sekėsi atlikti praktines rungtis: ,,Perėjimas per kelią pėsčiųjų perėjoje“, ,, Perėjimas per kelią sankryžoje“, ,,Atšvaitų praktinis panaudojimas“. Susumavus rezultatus mokyklos komanda iškovojo I vietą ir atstovaus mūsų rajoną III etapo zoninėse varžybose Garliavoje.

20180503 123518Gražią gegužės 3 d. Birštono sporto centre vyko Prienų rajono ir Birštono savivaldybių mokinių lengvosios atletikos varžybos. Mūsų mokyklos 6-7 klasių mergaičių komanda laimėjo garbingą antrą vietą. Varžybose dalyvavo Viktorija Šuliauskaitė, Austėja Visockaitė, Gabija Kuzmickaitė, Gabija Stankevičiūtė, Guoda Stankevičiūte ir Evelina Vilkaitė.

Komandą paruošė kūno kultūros mokytoja Elena Bendinskienė.