CAM00684Gruodžio 11 dieną baigėsi pirmasis programos “Mokėk plaukti ir saugiai elkis vandenyje – 2018” pirmas etapas. Nuo lapkričio 14 dienos mūsų mokyklos antrokėliai ,kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį po trijų pamokų, greitai skubėdavo sulipti į geltojąjį mokyklinį autobusiuką, kuris visuomet mūsų laukdavo prie mokyklos durų ir važiuodavome į Alytaus sporto ir rekreacijos centre esantį baseiną. Ten mus pasitikdavo gerai nusiteikęs plaukimo treneris Kęstutis Margevičius.

849 11064 zoomed dsc 0415 1Gruodžio 1 dieną Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko Prienų rajono mokinių kūrybos almanacho šešioliktosios knygos „Prienų krašto vyturiai“ pristatymas.
Šventėje kartu su savo mokytojomis ir tėveliais dalyvavo ir mūsų mokyklos jaunieji kūrėjai: ketvirtokės Goda Juozapavičiūtė, Agnė Janušauskaitė, Augustė Mažeikaitė, Morta Žuklytė ir jas ruošusi mokytoja Virginija Abramavičienė.

Bebras0Jau tapo gražia tradicija, kad kiekvieną rudenį 1-10 klasių mokiniai, kurie domisi tiksliaisiai mokslais dalyvauja Tarptautiniame informatikos ir informatinio mąstymo konkurse "Bebras". Kiekvienais metais bent vienas mokinys būna pakviečiamas į apdovanojimų šventę Vilniuje, tačiau šių metų rezultatai pranoko mūsų lūkesčius. Labai džiugu, kad šiemet net trys mokiniai pademonstravo puikias žinias ir pateko tarp dešimties geriausių Lietuvoje savo amžiaus grupėje. Geriausiai pasirodė antrokas Jokūbas Bujavičius, kuris apdovanotas 1 laipsnio diplomu. Padėkos įteiktos pirmokei Eglei Laukaitytei, jos mokytoją Danutė Moisejevienė, ir antrokui Kevin Kuzmin, jo ir Jokūbo mokytoja Rita Dirdienė.

IMG 6451Lapkričio 5-12 dienomis Prienų ,,Revuonos” pagrindinėje mokykloje vyko akcija ,,Padėkime mažiesiems keturkojams”. Visos akcijos metu buvo galima aukoti Prienų ir Birštono gyvūnų prieglaudai ,,Ištikimoji širdis”. Prieglaudoje gyvena apie 80 šuniukų, kiekvienas turi vardą ir savo būdą. Visi šuneliai yra rasti, tik kelis atvežė patys savininkai. Daugiausia tai yra seni šunys, kurie yra nebereikalingi žmonėms, jiems nusibodę. Ši prieglauda bendradarbiauja su viešąja įstaiga ,,Penkta koja”, rūpinasi paliktais globotiniais, suteikia jiems pastogę ir maitinimą, tačiau įstaigai reikalinga parama ir pagalba, nes paliktų šuniuku nuolat daugėja. Akcijos metu lapkričio 8 d. mokykloje organizavome "Pyragų dieną", kurios metu mokiniai galėjo prekiauti savo keptais pyragais, tortais ir kitais gardumynais, surinktus pinigus skirti gyvūnų prieglaudai arba tiesiog paaukoti pinigų arba gyvūnų maisto. Mokiniai, mokytojai bei mokyklos darbuotojai aktyviai dalyvavo akcijoje, tad pavyko surinkti 113,7 eurų ir kelis maišelius maisto. Už surinktus pinigus nupirkome gyvūnams reikalingų priemonių ir nuvykome jų aplankyti. Tiek prieglaudos darbuotojai, tiek gyvūnėliai labai džiaugėsi mumis ir mūsų parama. Ačiū visiems, prisidėjusiems prie akcijos, tačiau gerumo niekada nebūna per daug. Kiekvienas jūsų gali prisidėti prie gyvūnu prieglaudos išlaikymo auka, maistu, pinigais arba tiesiog sukurdami savo būdelę

IMG 5702Lapkričio 6 dieną Prienų sporto ir pramogų arenoje vyko rajoninės pradinių klasių kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo komandos iš šešių rajono mokyklų. Mūsų mokyklos komandą atstovavo ketvirtokai : Simas Aleksynas, Guostė Balčiūnaitė, Matas Bartusevičius, Samanta Černevičiūtė, Greta Granickaitė, Goda Juozapavičiūtė, Lukas Kaukmanas, Lukas Laukaitis,Silvija Mažeikaitė, Gabija Olišauskaitė, Matas Skromovas ir 3b klasės mokinys Emanuelis Vnęk. Po atkaklios kovos ,,Revuonos“ komanda užėmė 2-ąją vietą, laimėjo sidabro medalius ir buvo apdovanoti KKSC diplomais. Vaikai džiūgavo gavę apdovanojimus ir nusifotografavę su krepšinio žvaigždėmis : K. ir D. Lavrinovičiais ir M. Gecevičiumi.