IMG 7452Sausio 15 dieną 9-10 klasių mokiniai išvyko į Vilniaus socialinių mokslų kolegiją, kurioje pagal projektą ,,Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų pėtra“ vyko edukacinė programa ,,Kompiuterinės grafikos dirbtuvės“ . Atvykus į kolegiją, mus pasitiko vaizdo dizaino kompozicijos dėstytoja Laura. Ji mus nusivedė į modernią auditoriją, kurioje vyko paskaita . Laura mums papasakojo apie vaizdo kompoziciją, taikant tam tikras taisykles , tai : trečdalio taisyklę, planų ir ryškumo zonas, objektų planus bei rakursus.

12872017 metų gruodžio 28 dieną „Revuonos“ pagrindinės mokyklos kolektyvas lankėsi nacionalinėje respublikinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Kurioje pamatė daug naujai, moderniai įrengtų skaityklų. Bibliotekoje veikia muzikos, menų, kūrybinių dirbruvių studijos. Grožėjosi Vilniau miesto Kalėdine egle.
Trakuose „Senojoje kibininėje“ dalyvavo kibinų gaminimo edukacinėje programoje.

DSC 7060Mintis sukurti miuziklą kilo Ramunei Liutvynskienei 2017 metų vasaros pabaigoj. Tada ji sutelkė 2 kūrybingus žmones – Kristiną Belenavičienę ir kompozitorę Indrą Mažuikaitę, kurios ir sukūrė bendrą projektą - miuziklą “Z karta”. Lapkričio 1d. šviežutėlis miuziklas su dainų žodžiais ir natomis jau laukė, kada bus pradėtas ruošti scenai. Tuoj po mokinių rudens atostogų prasidėjo įvairūs režisūriniai ir muzikiniai darbai. Miuziklui parengti buvo suburta 10 mokyklos darbuotojų ir 15 mokinių komanda. Gydomosios kūno kultūros mokytoja Gintarė Andriukevičiūtė kūrė šokį miuziklui, o technologijų mokytoja metodininkė Rasa Uleckienė - eskizą “Z karta”. Į miuziklo rengimą aktyviai įsitraukė ir mokyklos admininstracija. Direktorė teikė įvairiapusę pagalbą, stebėjo repeticijas, tarpininkavo su Kultūros ir laisvalaikio centru dėl salės ir repeticijų grafiko. Direktorės pavaduotoja ugdymui Rasa Alaburienė sutiko suvaidinti informacinių technologijų mokytoją. Gamtos mokytojos vaidmuo teko socialinei pedagogei Auksei Grižaitei. Suvaidinti mamą su mielu noru sutiko mokytojos padėjėja Neringa Sirusaitė. Rūbus jauniesiems aktoriams padėjo paruošti Asta Milinskienė, o Inga Kuzminskienė talkino rašant bei koreguojant tekstą, priimant režisūrinius sprendimus.

IMG 5302Gruodžio 19 dieną trečios klasės mokiniai vyko į pažintinę ekskursiją į Kauną. Atvykę į Kauną aplankėme Tado Ivanausko zoologijos muziejų. Kelionę po muziejų pradėjome nuo bestuburių skyriaus, vėliau stebėjomės vėžiagyvių įvairove, vabzdžių ekspozicija, stuburiniais gyvūnais ir žuvimis bei paukščiais. Savo kelionę muziejuje baigėme apžiūrėdami stulbinančią žinduolių ekspoziciją.
Aplankę muziejų ir pasigrožėję šventiškai išpuoštu miestu skubėjome į Kauno valstybinį muzikinį teatrą. Muzikiniame teatre stebėjome spektaklį „Dryžuota opera“. Tai dainuojamojo žanro spektaklis apie paslaptingą muzikos pasaulį, kuriame pagrindiniai veikėjai muzikos terminai ir ženklai. Šiame kūrinyje vaikai galėjo atpažinti save ir kasdienybėje sutinkamus veikėjus, virtusius muzikos pasaulio personažais: princesę Melodiją, jos tėtį Ritmą, mamą Harmoniją bei daug kitų. Trečiokus sužavėjo "Dryžuotos operos" veikėjų įspūdingų formų apdarai, muzika, vaizdo ir garso galia.

20171211 105551Ketvirtos klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje "Ledinukų gamyba. Baltos (korėtos ) masės karamelės gamyba“, kuri vyko Kaune, įmonėje "Dianos saldainiai“. Užsiėmimą vedė meistrė Diana Žaldarienė, sertifikuoto tautinio paveldo produkto – saldainių gamintoja. Mokiniai susipažino su saldainių gamybos subtilybėmis, gamino ledinukus, lipdė, dekoravo korėtos masės karameles, degustavo. Po edukacinio užsiėmimo nuvyko prie eglutės Rotušės aikštėje, pasivaikščiojo kalėdiniame miestelyje, apžiūrėjo gaminamas ledo skulptūras. Išvyka vaikams labai patiko.