VestaŠių metų gruodžio 17 d.vyko Prienų rajono mokinių Justino Marcinkevičiaus poezijos vertimų skaitymai „ Persodintas į kitą kalbą, nenuvysta poezijos žiedas“ nuotoliniu būdu. Renginys skirtas mūsų kraštiečio J. Marcinkevičiaus metams paminėti (jam šiemet būtų sukakę 90 metų).
Prieš skaitymus Prienų J. Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos metodininkė Dalia Bredelienė skaitė pranešimą. Buvo papasakota kaip Prienų bibliotekai suteiktas J. Marcinkevičiaus vardas. Skaitymų dalyviai buvo pakviesti į J. Marcinkevičiaus knygų, išverstų į įvairias kalbas parodą. Pranešimas buvo papildytas vaizdine medžiaga.

image2Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos 1-4 klasių mokiniai spalio ir lapkričio mėnesiais dalyvavo nacionaliniame konkurse „Matematikos ekspertas 2020”, kuriame dalyvavo 1–4 klasių mokiniai iš visos Lietuvos. Konkurso tikslas – skatinti vaikus mokytis matematikos ir gebėti naudoti skaitmeninius mokymosi įrenginius. Šis konkursas lavina gebėjimą logiškai mąstyti, įtvirtina matematines žinias. Užduotys parengtos taip, kad kiekvienas mokinys galėtų išbandyti savo jėgas.
1–4 klasių mokiniai stengėsi išspręsti kuo daugiau uždavinių ir surinkti kuo daugiau taškų – tai tikrai smagu, kai gali su klasės draugais aptarti kokius uždavinius sprendei ir pasidžiaugti, kiek taškų surinkai. Naudodamiesi kompiuteriais, planšetiniais kompiuteriais, telefonais 1–4 klasių mokiniai stengėsi ir noriai skaičiavo. Pradinukai kasdien su nekantrumu laukė matematikos pamokų. Mokiniai pamėgo matematiką ir pagerino skaičiavimo įgūdžius.

Baigėsi respublikinės Kings olimpiados 2020 m. rudens semestras. Šiemet mokiniai galėjo pasitikrinti savo matematikos, lietuvių, anglų kalbos, pasaulio pažinimo gebėjimus. Kings organizacinė komanda siekia padėti tobulėti ir augti kiekvienam norinčiam moksleiviui. Mokinius skatina prizais: sertifikatais, įvairių lygmenų diplomais, smulkiomis prisiminimo dovanėlėmis. O geriausieji mokiniai gali pretenduoti į pagrindinius prizus: momentinį fotoaparatą, belaides ausines, nešiojamą kolonėlę. Olimpiada vyksta dviem etapais: kvalifikaciniu ir finaliniu turu. Mūsų mokyklos mokiniai šioje olimpiadoje dalyvauja jau keletą metų.

Danis MoisejevasMokyklos mokinių taryba suorganizavo konkursą „Helovynas namuose“, kuris vyko rudens atostogų metu nuotoliniu būdu. Mokiniai, norintys dalyvauti šiame konkurse, turėjo išskaptuoti moliūgą, pasigaminti kaukę, išsidažyti veidą Helovynui. Dalyviai turėjo nusifotografuoti ir atsiųsti nuotraukas. Smagu, kad mūsų mokyklos mokiniai noriai ir aktyviai dalyvavo. Konkurso „Helovynas namuose“ laureatais tapo priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai Rėjus Zeleniakas ir Simonas Kuzminskas, 2 klasės mokinė Paulina Sirusaitė, 4 klasės mokiniai Arnas Jarmalauskas ir Bernadeta Vilkonytė. Džiaugiamės, kad mokiniams tai ne tik linksmas konkursas, bet ir šventė: įdomiai persirengti, kažką pagąsdinti, smagiai pasijuokti. Pažiūrėkite nuotraukas ir įsitikinkite patys!

20201017 1519582020 m. spalio 17 dieną Panevėžyje buvo surengtos badmintono Lietuvos taurės trečiojo etapo varžybos, kuriose varžėsi ir 9 jaunieji Prienų “Revuonos” pagrindinės mokyklos mokiniai, vadovaujami fizinio ugdymo mokytojo Daliaus Juodsnukio.
Maloniu netikėtumu tapo Emanuelio Vnęk 1-oji vieta vyrų vieneto Dj grupėje. Emanuelis taip pat iškovojo 2-ją vietų vyrų dvejetų grupėje kartu su Arnu Jarmalausku. Merginų grupėje Daniela Žilionytė kartu su porininke iš Pakuonio pagrindinės mokyklos iškovojo 5-ją vietą.
Cj grupėje Matas Stravinskas ir Nerijus Juodsnukis iškovojo 4-ją vietą.