received 1465464507251593Birželio 15–16 dienomis vyko 9a klasės mokinių turistinis žygis ,,Žemyn upe“. Nuo pat ryto keliautojus lepino saulės spinduliai bei gaivus vasariškas oras. Mokiniai žygį pradėjo pasiplaukiojimu baidarėmis Verknės upe. Kai kam tai buvo pirmas kartas plaukiant baidare, tad nors ir pasitaikė nemenkų iššūkių, vieni kitus padrąsinę bei pamokę, keliautojai mėgavosi nuostabiais gamtos vaizdais. Keliautojai turėjo priplaukti kaimo turizmo sodybą, kurioje ir apsistojo. Ten jie lavino savo kulinarinius įgūdžius ir auklėtojos padedami pasigamino sau vakarienę. Vėliau jiems teko išbandyti pirties malonumus - po šalto Verknės vandens tai buvo puikus būdas sušilti. Galiausiai vakarą mokiniai užbaigė smagiu pasisėdėjimu prie laužo, kepė
zefyrus, dalinosi dienos įspūdžiais, žaidė įvairius stalo žaidimus, bendravo bei juokavo, mėgavosi vieni kitų draugija.

20220616 120907Ankstų birželio 16-osios rytą 8a ir 9ab klasių mokiniai išvyko į kelionę po Žemaitiją. Pirmasis sustojimas - Mažeikių muziejus, įkurtas 1928m. Jame susipažino su krašto archeologijos radiniais: iš vario lydinių gamintomis segėmis, akmeniniais skiltuvais, geležiniais iečių antgaliais, kalavijais. Apžiūrėjo parodas: „Žemaitija menininko Rimanto Dichavičiaus fotografijose“, Varduvos slėnių išugdyto dailininko Česlovo Kontrimo, tapusio pirmuoju lietuviško kaimo daraktoriumi, mokiusiu vaikus ne tik rašto, bet ir piešimo, akvarelės darbų, parodą ir Aušros Sličiuvienės kolekciją ,,Nuo klumpių iki kurpaičių“. Po to pažintinė ekskursija po Mažeikius. Mokiniai lipo į Mažeikių evangelikų liuteronų bažnyčios bokštą - varpinę. Susipažino su miesto istorija ir lankytinomis vietomis. Apsilankė buvusioje akcinėje bendrovėje „Mažeikių nafta“, kuri 2009 m rugsėjo 1 d. tapo akcine bendrove „ORLEN Lietuva“.

286947889 2999635393669001 6502230950383422024 nBirželio 14 d. apniukęs rytas nieko gero nežadėjo 10ab klasių mokiniams, išsiruošusiems į Anykščius. Atvykus oras nebuvo labai malonus, bet noras daug pamatyti ir papramogauti nuotaikos negadino. Keliaujant Medžių lajų taku, mokiniai prisiminė poetą A. Baranauską ir jo apdainuotą Anykščių šilelį, užlipę į 34 metrų aukščio apžvalgos aikštelę pasigrožėjo Šventosios upės vingiais. Nusifotografavo prie gamtos ir kultūros vertybe vadintino Puntuko akmens.

IMG 20220614 113558Šių mokslo metų šauniausia klasė 6a ir 2019-2020 mokslo metų šauniausieji mokiniai septintokai birželio 14 dieną vyko į pramoginę - pažintinę kelionę į Naisius Šiaulių rajone. Tikėjomės pasivaikščioti po Naisius, apžiūrėti karuselę, baltų skulptūrų muziejų ir kitus muziejus po atviru dangumi, tačiau mus pasitiko smarkus lietus. Laukdami gražesnio oro dalyvavome edukacijose. Septintų klasių mokiniai žiedė molinius puodus, o šeštokai iš odos gamino knygų skirtukus ir apyrankes su karoliukais.

PaulinaGegužės mėnesį vyko rajoninis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Pavasario spalvos 2022“. Konkursą organizavo Prienų meno mokykla. Konkursui buvo galima pateikti dviejų kategorijų kūrybinius darbus: tapybą ir fotografiją. Už nutapytus darbus konkurso „Pavasario spalvos 2022“ laureatėmis tapo „Revuonos“ pagrindinės mokyklos trečios klasės mokinės: Liepa Sabaliauskaitė – I vieta (mokyt.Virginija Abramavičienė), Paulina Sirusaitė – II vieta (mokyt.Virginija Abramavičienė), Deimantė Treigytė- III vieta (mokyt. V. Abramavičienė). Nominaciją už originaliausią temos interpretaciją pelnė antros klasės mokinė Leila Tamašauskaitė (mokyt. Aušra Deltuvienė). Nominaciją už originaliausią kūrinio kompoziciją gavo 7a klasės mokinė Morta Žuklytė (mokyt. A. Deltuvienė). Trečios klasės mokinė Agota Žuklytė (fotografija) už dalyvavimą konkurse apdovanota padėkos raštu.