1fotoBalandžio 12 dieną Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko Bendrojo ugdymo mokyklų respublikinio teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etapas. Konkurse teisines žinias demonstravo Revuonos pagrindinės mokyklos aštuntokų komanda „Justicija“. Konkurso dalyvius, sirgalius ir komisiją pasveikino ir sėkmės palinkėjo Prienų r. PK Veiklos skyriaus viršininkas Laimonas Jankauskas. Vyko įmirtinga protų kova, kurioje „Revuonos“ mokyklos mokiniai užėmė trečiąją vietą. Visos konkurso komandos įgijo patirties, žinių, gavo padėkas už dalyvavimą, o dalyviai džiaugėsi ne tik prisiminimo dovanėlėmis su Lietuvos policijos atributika, bet ir skaniu „Temidės“ tortu.

DSC 1749Mintis sukurti miuziklą kilo Ramunei Liutvynskienei 2017 metų vasaros pabaigoj. Tada ji sutelkė 2 kūrybingus žmones – Kristiną Belenavičienę ir kompozitorę Indrą Mažuikaitę, kurios ir sukūrė bendrą projektą - miuziklą „Z karta”. Miuziklui parengti buvo suburta 10 „Revuonos” pagrindinės mokyklos darbuotojų ir 15 mokinių komanda (dalyvavo ir specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai). Miuziklo premjera įvyko gruodžio 22 dieną. Spektaklyje žiūrovai matė energingus, kūrybingus unikalius, o svarbiausia - „virtualius" Z kartos vaikus. Visi kartu ieškojome atsakymo į klausimus : kas yra informacinės technologijos - šio amžiaus pažanga ar rykštė? Koks turi būt šių dienų mokytojas? Kaip rasti kontaktą tarp skirtigų kartų? Žiūrovai jautriai reagavo į perteiktas tarpusavio bendravimo , santykių su mokytojais, šeimos nariais temas. Kartų teorijos žinovė docentė Lidija Laurinčiukienė patvirtino, jog mums pavyko perkelti į sceną tipinę Z kartą.

20180409 104208 1Savaitė po Velykų – Atvelykis, dar vadinamas vaikų Velykėlėmis. Specialiojo ugdymo skyriaus 1-4l klasių vaikučiai linksmai atšventė šią šventę. Mokinukai piešė piešinius, marginimo kiaušinius. Vaikai žaidė linksmus žaidimus, ieškojo paslėptų margučių. O jų ridenimas – tai neatsiejama vaikų Velykėlių šventės dalis, tad ir mes skubėjome ridenti margučių. Šventė suteikė vaikams daug džiaugsmo, o ypač nudžiugino Velykų bobutės dovanoti šokoladiniai margučiai. Kupini džiaugsmingų įspūdžių ir linksmai nusiteikę visi išskubėjo į namus.

IMG 20180320 122457Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokiniai sėkmingai dalyvavo tarptautiniame konkurse "Toyama Prefectural Children's Festival", kurį jau 40 metų rengia Toyamos prefektūros meno ir kultūros asociacija.
Pirmąją vietą, aukso medalį ir atminimo dovaną pelnė 7 klasės mokinė Gabija Kuzmickaitė (dailės mokytoja metodininkė Aušra Deltuvienė). Ji savo darbe atskleidė ilgą duonos kelią nuo rugių lauko iki mūsų stalo, merginą ir vaikiną, dėvinčius tautinius rūbus, bei Lietuvos simboliais tapusus paukščius - gandrus.

20180327 111244Kovo 27 dieną Prienų ,, Revuonos“ pagrindinės mokyklos 2a klasės mokiniai nuvyko į Prienų krašto muziejų. Muziejininkės Marija Šniokienė ir Roma Jotautienė mokiniams papasakojo apie Šv. Velykų paparočius, margučių ridenimą bei marginimą. Pravedė edukacinę pamoką ,, Margučių rašto pasalaptys“. Mokiniai kiaušinius margino karštu vašku, dėjo į skirtingų spalvų dažus. Išsiaiškino, kaip gaunami kelių spalvų margučiai. Visi aptarėme savo margintus kiaušinius ir linksmi grįžome į mokyklą.