Šiais metais į tarptautinį matematikos konkursą „Kengūra“ užsiregistravo 63 mūsų mokyklos mokiniai. Likus kelioms dienoms iki konkurso, prasidėjo karantinas, todėl konkurso organizaciniam komitetui atsirado galvosukis dėl konkurso vykdymo būdo. Balandžio 30 dieną konkursas įvyko nuotoliniu būdu. Tai buvo iššūkis ir mokytojams, kurie turėjo mokinius informuoti apie prisijungimą ir užduočių atlikimą, ir mokiniams, kurie pirmą kartą tokiu būdu dalyvavo konkurse. Tai iš mokinių pareikalavo savarankiškumo, atsakingumo ir sumanumo.

20200226 115802Vasario 26 dieną būrelio ,,Būk saugus“ mokiniai lankėsi Prienų PK. Prienų PK Prienų PK Alytaus apskrities VPK Prienų rajono PK pareigūnė Ina Raškevičiene mokinius supažindino su policininko profesija.
Pirmiausiai mokinai apžiūrėjo sulaikymo kamerą, vėliau Prienų PK salėje pareigūnė papasakojo apie policininkų darbo pobūdį, parodė policininko asmeninį diržą, antrankius. PK kieme I.Raškevičienė papasakojo apie pareigūnų mobilią darbo vietą, parodė tarnybinius automobilius ir juose esančias priemones, kurias pareigūnai naudoja savo darbe.

20191212 113210Antros klasės mokiniai dalyvavo programoje „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“. Harmony Park vaikams vyko 18 plaukimo pamokų. Trenerės Kristina ir Ingrida vaikus mokė plaukti ir saugiai elgtis vandenyje. Visi labai laukdavo plaukimo pamokų ir susitikimo su trenerėmis. Beveik visi mokiniai pasiekė pirmąjį plaukimo lygį. Jie įgijo kvėpavimo kontrolės vandenyje įgūdžius, išmoko atlikti šuoliuką į vandenį nuo bortelio ant kojų, orientuotis po vandeniu, nuplaukti 25 metrus be pagalbinių priemonių. Visiems mokiniams įteiktas Lietuvos plaukimo federacijos informacijos ir paslaugų biuro pažymėjimai

20191216 105746Mes, 9a klasės mokiniai, vykome į edukacinę-pažintinę išvyką į Kauną, kurios metu lankėmės Lietuvos švietimo istorijos muziejuje. Dalyvavome užsiėmime „Kelionė iš praeities į dabartį“ , kuris skatino aktyviai ir išradingai kultūrinėje-istorinėje aplinkoje susipažinti su muziejaus ekspozicijomis, esančia informacija. Pagal pateiktas užuominas ir gautus žemėlapius, pabuvojome įvairiuose Lietuvos švietimo istorijos laikotarpiuose ir sprendėme matematikos, gamtos pažinimo, istorijos užduotis. Buvo įdomu ir žaisminga. Jei dar nebuvote, siūlome apsilankyti.

IMG 20191120 130555Lapkričio ir gruodžio mėnesiais 15 Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos septintų klasių mokinių lankė plaukimo pamokas, kurios vyko „Harmony park“ baseine. Šios pamokos skirtos vaikams, nemokantiems plaukti arba norintiems patobulinti savo plaukimo techniką. Vasaros dabar karštos, o gyvename netoli vandens telkinių, todėl mokėjimas plaukti gali apsaugoti ne vieną gyvybę. Respublikoje vykdoma daug įvairių programų ir projektų, leidžiančių vaikams nemokamai lankytis baseinuose ir mokytis plaukti. Mūsų mokyklos mokiniai taip pat jau ne pirmą kartą dalyvauja tokiose pamokose: pernai pradinių klasių mokiniai buvo vežami į Alytų, šiemet pradinukai taip pat lankosi „Harmony park“ baseine. Trenerė Kristina Svirtun dviejų valandų užsiėmimų metu mokė vaikus plaukti įvairiais būdais, darė įvairius pratimus, mokė, kaip nepasimesti įvairiose situacijose, suteikė vaikams pasitikėjimo. Manome, kad po plaukimo pamokų atėjus vasarai vaikai vandenyje elgsis protingai ir jausis saugūs.