IMG 5574Spalio 1 dieną Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos Krašto pažinimo būrelio mokiniai lankėsi J. Marcinkevičiaus vaikų literatūros skyriuje. Bibliotekos metodininkė Dalia Bredelienė ir vaikų literatūros skyriaus vedėja Eglė Uleckienė „Revuonos“ pradinukams vedė edukacinę programą „Gamtos metų ratas: ruduo“.
Edukacinė programa prasidėjo filmuko „Gimtasis kraštas“ peržiūra. Prieš filmą buvo pateikti klausimai, atitinkantys filmo turinį. Į visus klausimus mokinukai atsakė greitai ir teisingai. Vėliau mažiesiems buvo pristatyta mūsų kraštiečio S. Paltanavičiaus knyga „Gamtos metų ratas“. Pradinukų veikla buvo labai įdomi ir įvairi. Vaikai, dirbdami grupelėse ir atlikdami įvairias užduotis, daug sužinojo apie medžius, grybus, vaisius. Didelį įspūdį visiems paliko S. Paltanavičiaus interaktyvi knyga „Jei rašysi laišką girion“, kurioje laiškus iš girios skaitytojai kviečiami ne skaityti, bet klausytis programėlėje išmaniesiems įrenginiams „Girios paštas“.

20181004 165839Spalio 4 dieną vyko Prienų rajono savivaldybės konkursas „Metų mokytojas“. Šiame konkurse už profesinės veiklos nuopelnus, mokinių pasiekimus, demokratinės kultūros ir pilietinių vertybių ugdymą mokytojams buvo teikiamos padėkos Prienų rajono mokytojams. Švietimo skyriaus vedėjo padėkomis buvo apdovanotos muzikos mokytoja metodininkė Ramunė Liutvynskienė ir socialinė pedagogė metodininkė Auksė Grižaitė. Komisijos sprendimu Prienų rajono savivaldybės 2018 metų mokytoja tapo mūsų mokyklos dailės ir technologijų mokytoja metodininkė Rasa Uleckienė.Rasa Uleckienė Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje dirba nuo 1999 metų. 2007 metais jai suteikta dailės mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija, 2017 metais – technologijų mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija.

WP 20180926 10 59 04 ProRugsėjo 25-30 d. d. dalyvavau partnerysčių užmezgimo seminare Portugalijoje, Villa de Mallemeira gyvenvietėje. Pagrindinis seminaro tikslas - susirasti partnerių Jaunimo mainams.
Susitiko 39 dalyviai iš Europos Sąjungos ir kitų šalių. Būsimi Jaunimo mainų lyderiai tapo tikrais Mallemeiros gyventojais: vakarieniavo pas kaimo vietinius, kavinėje valgė ir bendravo kartu su kaimo žmonėmis, rinko dumplainių derlių.
Seminaro metu dirbta labai intensyviai. Susiradau partnerius dviem Jaunimo mainams Kipre ir Rumunijoje. Po paraiškų įvertinimo paaiškės rezultatai. Mainų temos: „Rūšiuok stilingai“ ir „PDF“ (Plan and develpo your future).

IMG 5516Gražus metų laikas - ruduo. O šiais metais ruduo ypatingai šiltas. Taip ir norisi kuo daugiau laiko praleisti gamtoje, grožėtis įvairiomis rudens spalvomis, mėgautis šiltu, maloniu oru.
Rugsėjo 17 dieną Krašto pažinimo būrelio mokiniai lankėsi Kauno VDU botanikos sode.
Su dideliu susidomėjimu pradinukai apžiūrėjo botanikos sode esantį parką, įdomią tvenkinių sistemą, didžiausią Lietuvoje oranžeriją, rožyną.

IMG 3927Šiais metais Švietimo ministerija mokiniams pavežėti nupirko 157 geltonuosius autobusiukus. 1000 geltonasis autobusiukas atvažiavo į Prienų „Revuonos“ pagrindinę mokyklą. Rugpjūčio 30 d. Vilniaus Katedros aikštėje vyko iškilminga autobusiukų perdavimo savivaldybėms ceremonija.
Visa Katedros aikštė geltonavo nuo daugybės autobusiukų, o 1000 autobusiukas, papuoštas daugybe balionų, puikavosi centre, ant pakylos.