Vidutė Kuzmauskienė – 7a klasės vadovė, darbo grupės vadovė;
Rasa Alaburdienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui, informacinių technologijų mokytoja ekspertė, koordinatorė;
Karolina Rasimaitė – psichologė, sekretorė;
Vilma Glaveckienė – 10b klasė vadovė;
Snieguolė Milušauskienė – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;
Danutė Moisejevienė – pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
Vita Žiūkienė – 5 klasė vadovė;
Teresė Išganaitienė – bibliotekos vedėja.

Patvirtinta direktoriaus įsakymu 2023 m. kovo 15 d. Nr. (1.3)-V1-52.

20220325 121050Kovo 25 dieną Prienų ,,Revuonos“ pagrindinės mokyklos būrelio ,,Saugus vaikas“ mokiniai lankėsi Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono komisariate. Prienų rajono komisariato bendruomenės pareigūnės Edita Kubilienė ir Ina Raškevičienė pradinių klasių mokinius supažindino su policininko profesija.
Mokiniai turėjo galimybę iš arti pamatyti ir susipažinti su tarnyboje naudojamomis specialiosiomis priemonėmis, pasimatuoti neperšaunamą liemenę, apžiūreti tarnybinį automobilį. Pareigūnių pasakojimas padėjo mokiniams suprasti, kad norint įgyti policininko profesiją, reikia būti fiziškai stipriam, privalu gerai mokytis.
Susitikimo su pareigūnėmis pabaigoje vaikai gavo spalvinimo knygelę „Susipažinkime – Lietuvos policija“ dovanų.

261990064 4538752559549037 7482915429663727931 nGruodžio 30 dieną ,„Revuonos“ pagrindinės mokyklos 10ab kl. mokiniai kartus su klasės vadove V. Pikčilingiene ir psichologe V. Bendinskiene lankėsi Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre. Mokiniai susipažino su įvairiomis profesijomis. Maloni dėstytoja papasakojo, kad populiariausiomis profesijomis kasmet išlieka paramediko, higieninės kosmetikos kosmetiko, masažuotojo, socialinio darbuotojo padėjėjo bei kirpėjo profesinio mokymo programos. Šių programų absolventai – sėkmingi praktikai, be kurių sunku įsivaizduoti šalies gydymo įstaigas, reabilitacijos, SPA, sveikatingumo ir grožio centrus. Didžioji dalis programų skirtos paslaugų sektoriui, žmonėms, kurie dažnai susikuria darbo vietas patys. Daugelis profesinio mokymo centre besimokančių būsimųjų kirpėjų, kosmetikių, siuvėjų, florisčių, gyvūnų prižiūrėtojų pradeda asmeninį verslą ir dirba sau.

IMG 20220324 12261310-okai vis dar dvejoja, kokią profesiją rinktis. Rinktis tai, kas šiandien yra perspektyvu ir paklausu darbo rinkoje. Apie tai kalbėjo ir į mokyklą kovo 24 d. atvykę atstovai iš Kauno profesinio rengimo centro. Mokiniai sužinojo, kokių profesijų siūlo būtent šis mokymo centras, pristatė išsamiau dvi specialybes, tai automobilių kėbulo remontininko ir suvirintojo. Mokiniai turėjo galimybę virtualiai aplankyti šią mokymo įstaigą, iš nufilmuotos medžiagos ir nuotraukų galėjo išsamiau susipažinti su skyriais, bendrabučiu, popamokine veikla. Moksleiviai, baigę profesinio rengimo centrą, greitai įsilieja į darbo rinką ir ne vienas yra tapęs savo srities profesionalu.

Gegužės 9 dieną mokinių tarybos pirmininkės Kristinos bei karjeros koordinatorių Violetos ir Vidutės iniciatyva mokykloje vyko profesinio informavimo renginys, kuriame dalyvavo Alytaus profesinio rengimo centro specialistai ir mokiniai. Pirmiausia svečiai aktų salėje pristatė savo mokymo centrą ir specialybes, kurias galima jame įsigyti, atsakė į mokinių klausimus, parodė linksmą ir informatyvų filmą. Vėliau mūsų mokiniai buvo pakviesti iš arčiau susipažinti su kirpėjo ir kompiuterinių tinklų derintojo specialybėmis, nes svečiai demonstravo, kaip galima programuoti kompiuterius, valdyti robotukus ar susikurti gaminį ir jį atspausdinti specialiu spausdintuvu. Choreogrtafijos klasėje mokymo centro auklėtinės šukavo mūsų mokyklos mokines ir modeliavo joms šukuosenas.