WP 20170925 10 44 43 ProRugsėjo mėnesį 9 klasės mokiniai integruotos technologijų pamokos metu, lydimi mokytojų V. Glaveckienės ir R. Uleckienės, vyko į Alytaus profesinio rengimo centrą susipažinti su profesijomis. Jie domėjosi kokias profesijas galima įgyti šiame mokymo centre. Kadangi devintos klasės mokiniai jau galvoja apie savo ateitį, ši išvyka jiems buvo gera proga ne tik iš arčiau susipažinti su įvairiomis specialybėmis, bet gal ir išsirinkti būsimą profesiją, kadangi specialybių pasirinkimas Alytaus profesinio rengimo centre tikrai labai platus.

IMG 20170301 111800Šių metų kovo 1 d. 10 klasės mokiniai vyko į profesinio veiklinimo išvyką Kaune. Lankėsi profesiniuose mokymo centruose : Karaliaus Mindaugo, Kauno technikos profesinio mokymo centre, Kauno Statybininkų rengimo centre, kur mokiniai turėjo galimybę susipažinti su šiose mokyklose ruošiamomis specialybėmis.
Revuoniškiai pamatė , kad mokiniai mokosi moderniai įrengtuose mokomuosiuose kabinetuose, laboratorijose ir praktinio mokymo dirbtuvėse. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras yra įsteigęs netgi vaikų lopšelį- darželį, kuriuo lengvatinėmis sąlygomis gali pasinaudoti ne tik jaunos studijuojančios mamos, bet ir mokyklos darbuotojai. Šis mokymo centras išsiskiria dar ir tuo, kad yra jėzuitiškas inovatyvus centras, kuriame ypatingas dėmesys skiriamas krikščioniškų vertybių puoselėjimui ir bendrųjų kompetencijų tobulinimui. Baigus šį centrą taikomos lengvatos stojant į Šv. Ignaco Lojolos kolegiją- trumpiau mokomasi ir mažesnis mokestis už mokslą.

20160427 105144Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos dešimtokai balandžio 27 d. turėjo galimybę susipažinti su Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro ruošiamomis specialybėmis. Moksleiviams buvo pasakojama apie studijų ir karjeros galimybes. Taip pat siūloma atvykti į atviras technologijų pamokas praktinio mokymo centruose. Dalyvauti stalų serviravimo, aptarnavimo, konditerijos, kulinarijos pamokėlėse, susipažinti su darbu mokomajame viešbutyje.

IMG 20161206 100704Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos dešimtos produktyviojo mokymo (-si) klasės mokiniai gruodžio 6 dieną lankėsi Alytaus profsinio rengimo centre, kur mokiniai turėjo galimybę pabuvoti profesinio mokymo kūrybinėse dirbtuvėse „Karjera prasideda čia“. Šių dirbtuvių tikslas- parodyti jaunuoliams profesinio mokymo patrauklumą, padėti išsirinkti specialybę. Dešimtokai aplankė statybos technologijų ir verslo, paslaugų verslo, pramonės ir prekybos mokymo skyrius, įsitraukė į profesinio mokymo veiklas. Besidomintieji padavėjo ir barmeno specialybe lankėsi dirbtuvėje „Kalėdinio stalo serviravimas“, sužinojo etiketo reikalavimus, išbandė stalo puošybos elementus. Virėjo specialybe susidomėję mokiniai pabuvojo dirbtuvėje „Metų laikai“ vieno kąsnio sumuštinių gamyboje. Mokiniai, vadovaujami dėstytojo, gamino sumuštinius, kuriuos patys pabaigoje degustavo. Masažuotojo specialybės moksleivės mums atliko plaštakų taškinį bei pečių juostos masažą. Kirpėjo specialybės moksleivės pasiūlė išbandyti plaukų tiesinimo ir garbanojimo bei įvairių kasų pynimo dirbtuves. Mūsų merginos pasinaudojo galimybe atlikti vieną iš siūlomų galimybių ir liko labai sužavėtos.

1363Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos dešimtų klasių mokiniai kovo 16 dieną lankėsi Alytaus profsinio rengimo centre, kur mokiniai turėjo galimybę susipažinti su šioje mokykloje ruošiamomis specialybėmis. Dešimtokai aplankė statybos technologijų ir verslo, paslaugų verslo, pramonės ir prekybos mokymo skyrius.
Revuoniškiai pamatė, kad mokiniai mokosi moderniai įrengtuose mokomuosiuose kabinetuose, laboratorijose ir praktinio mokymo dirbtuvėse. Mokymosi aplinka puikiai pritaikyta specialiųjų poreikių ir judėjimo negalią turintiems asmenims.