IMG 1342Gruodžio 19-22 dienomis Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo vaikai, 1-4 klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje „Kalėdos kvepiančios cinamonu“. Drakoniuko teatro aktoriai papasakojo istoriją apie ką tik iškeptą, gražų, kvepiantį cinamonu ir labai savimi besidžiaugiantį Kalėdinį Meduolį. Jis keliavo į Meduolių miestą dalyvauti šauniausio meduolio konkurse. Pakeliui jis sutiko Kaitrą, kuri norėdama susigrąžinti vasarą, pavogė stebuklingą Kalėdų senelio lazdą. Daug nuotykių patyrė herojai, tačiau viskas baigėsi laimingai. Mokiniai įsitikino, kad geri poelgiai sušildo labiau nei kaitri saulė, o Kalėdos kvepia ne tik cinamonu, bet ir gerumu.

Kokia Kalėdų šventė be Kalėdų senelio? Visus metus vaikų lauktas ir pagaliau prieš pat šventes iš šaltosios Laplandijos atvykęs Kalėdų senelis nudžiugino ne tik savo pasirodymu, bet ir gausybe žaidimų ir dainų. Jis šventėje dainavo nuotaikingas dainas, žaidė žaidimus. Palinkėjo visiems gražiai sutikti šventes bei sulaukti gerų ateinančių metų. Kalėdų senelis visus apdovanojo dovanomis ir išskubėjo pas kitus vaikus.

IMG_1310.JPG IMG_1311.JPG IMG_1312.JPG IMG_1335.JPG IMG_1336.JPG IMG_1337.JPG IMG_1338.JPG IMG_1340.JPG IMG_1341.JPG IMG_1342.JPG