MOKYKLOS 2023-2024 M. M. TIKSLAI
1. Teikti mokiniams ir mokytojams reikalingą pagalbą bei paramą diegiant atnaujintą ugdymo turinį.
2. Įveiklinti turimą ir kurti naują infrastruktūrą, siekiant, kad kiekvienas mokyklos bendruomenės narys jaustųsi vertingas ir saugus.

MOKYKLOS 2023-2024 M. M. UŽDAVINIAI
1.1. Stiprinti administracijos ir pedagoginių darbuotojų bendradarbiavimą įgyvendinant švietimo pokyčius.
1.2. Sudaryti sąlygas mokytojų bendradarbiavimui ir profesiniam augimui, planuojant ir organizuojant atnaujintą ugdymo turinį.
1.3. Tikslingai pasirinkti mokymo(-si) priemones, siekiant asmeninės mokinio pažangos.
2.1. Kurti ergonomiškas edukacines erdves pritaikytas integraciniam ir įtraukiajam ugdymui organizuoti.
2.2. Siekiant kiekvieno mokyklos nario geros savijautos ir saugumo, užtikrinti prevencines priemones ir savalaikę pagalbą.
2.3. Kurti pozityvius bendruomenės santykius, skatinant savivaldos institucijų bendradarbiavimą.

Attachments:
Download this file (Rasai svetainei.docx)Veiklos planas 2023-2024 m. m.docx[ ]22 kB