Naujienos
Veikla
Tėvams
Projektai
Naudingos nuorodos
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Pirmadienis
- SUK posėdis, 12.00 val., 17 kab. ( D.Skučienė)
Antradienis
Trečiadienis
- Mokytojų tarybos posėdis, 10.00 val., 20 kab. (I. Balčiukynienė).
Ketvirtadienis
- Atsisveikinimo su Kalėdų eglute šventė miesto aikštėje ir Prienų kultūros centre, 13.00 val. (Pradinių klasių mokytojos su mokiniais).
Penktadienis
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Pirmadienis
- Direkcinės tarybos posėdis, 9. 00 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
- Anglų kalbos bandomoji įskaita 12 kl. mokiniams, 10.45 val., 18 kab. (R. Alaburdienė, D. Asilavičienė).
- Menų ir technologijų mokytojų metodinės grupės pasitarimas, 11.30 val. (R. Domeikienė).
- Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
Antradienis
Trečiadienis
- Mokyklos bendruomenės Adventinė vakaronė, 15.00 val., aktų salėje.
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Pirmadienis
- Akcija lopšelyje darželyje „Pasaka“ „Padovanok vaikui šypseną“, 10.45 val., (Mokinių taryba).
- Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, A. Alaburdienė, D. Skučienė).
- Mokinių Kalėdinių darbų ekspozicijos rengimas Birštono „Karališkoje rezidencijoje“, (A. Deltuvienė).
Antradienis
- Akcija lopšelyje darželyje „Saulutė“ „Padovanok vaikui šypseną“, 10.00 val., (Mokinių taryba).
- Profesinio informavimo veiklos grupės posėdis, 13.35 val., bibliotekoje, (R. Alaburdienė, V. Miknevičienė).
- Mokyklos mokinių koncertas Prienų miesto Laisvės aikštėje, 17.30 val. ( G. Kareivaitė, A. Leskauskas, A. Razmislavičienė).
Trečiadienis
- Pradinių klasių mokinių Kalėdinė išvyka į teatrą.
- Akcija lopšelyje darželyje „Gintarėlis“ „Padovanok vaikui šypseną“, 10.30 val., (mokinių taryba).
- Rajoninis lietuvių kalbos konkursas-viktorina „Gyvoji kalba“, 13. 00 val. (V. Kurtovienė, R. Zdanevičienė).
Ketvirtadienis
- Netradicinė menų ir technologijų diena, 10.45 – 13.30 val. aktų salė ir I aukšto koridorius, (Menų ir technologijų mokytojai)
- Mokytojų tarybos posėdis „Specialiosios, pedagoginės, socialinės ir psichologinės pagalbos teikimo mokiniui modelis“,13.35 val., 20 kab.(I. Balčiukynienė).
- 2 ir 4a kl. Adventinė vakaronė, 17.30 val. aktų salėje, (A. Simanaitienė, R. Dirdienė).
Penktadienis
- Nacionalinio konkurso „Blaivi klasė“ jėgos ir sporto varžybos, prevencinės veiklos pristatymas, 9.00 val., sporto salė, (V. Miknevičienė, D. Balnanosienė, Z. Ferevičienė ir 8a kl. mokiniai).
- Geriausių mokyklos aktorių konkursas, 12.50 val., aktų salėje (Mokinių taryba).
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Pirmadienis
- Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
- Socialinės pedagogės užsiėmima: su mokiniais tema: „TV ir spaudos poveikis paaugliui“: 12.50 val., 9 kab. 6b kl.; 14.40 val., 4 kab. 7b kl. (V. Miknevičienė).
Antradienis
- A. Simanaitienės praktinės veiklos vertinimas, 8.00 – 11.30 val. (I. Balčiukynienė, Prienų rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė D. Keblienė, „Nemuno“ pradinės mokyklos mokytoja metodininkė A. Liutkienė).
- Kūno kultūros pamokos stebėjimas. 9ab kl., 11.50 val. (R. Alaburdienė)
Trečiadienis
- Išplėstinis direkcinis pasitarimas„Pirmokų adaptacija“ , 14.00 val. (I. Balčiukynienė, lopšelio darželio „Pasaka“ vedėja ir auklėtojos).
- „Kalėdų miesto“ atidarymas DnB NORD banke, 12.3 val., (A. Deltuvienė).
Ketvirtadienis
- Direkcinis pasitarimas. 9.00 val., direktorės kab. (I. Balčiukynienė).
Penktadienis
- PPT specialistų pažintinis užsiėmimas su 8b kl. mokiniais, 13.45 val., 18 kab.
- Mokinių tarybos posėdis „I trimestro rezultatai“, 13.45 val., aktų salė ( K. Kravčenko, D. Skučienė).
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Pirmadienis
- Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
- Socialinės pedagogės užsiėmimas su mokiniais tema: „TV ir spaudos poveikis paaugliui“, 11.50 val., 17 kab., 6a kl. (V. Miknevičienė).
- Socialinės pedagogės užsiėmimas su mokiniais tema: „TV ir spaudos poveikis paaugliui“, 10.45 val., 17 kab., 5a kl. (V. Miknevičienė, D.Skučienė).
Antradienis
- Socialinės pedagogės užsiėmimas su mokiniais tema: „TV ir spaudos poveikis paaugliui“, 13.45 val., 29 kab., 8a kl. (V. Miknevičienė, D. Skučienė).
- Kūno kultūros pamokos stebėjimas. 9ab kl., 11.50 val. (R. Alaburdienė).
- Ekonomikos pamokos, kurias veda Swedbank darbuotojos: 8.55 val. 11 kl.; 9.50 val. 9a kl.; 10.45 val. 9b kl.; 11.50 val. 12 kl. (pamokos vyks 20 kab.).
- Swedbank darbuotojų konsultacijos mokyklos darbuotojams, 12.35 val. 20 kab.
Trečiadienis
- Socialinės pedagogės užsiėmimas su mokiniais tema: „TV ir spaudos poveikis paaugliui“, 12.50 val., 29 kab., 8a kl. (V. Miknevičienė).
- Draugiškos kvadrato varžybos su Šilavoto pagrindinės mokyklos komanda.(E. Bendinskienė, A. Vaškys).
Ketvirtadienis
- 5 kl. ir 8b kl. mikroklimato tyrimas, 8.00 val. (PPT).
- Krepšinio būrelio veiklos stebėjimas. 14.40 val., sporto salė (R. Alaburdienė).
- 3 klasės mokinių ir jų tėvelių susirinkimas-šventė, 17.30 val. sporto salė (D. Baranauskienė).
Penktadienis
- Socialinės pedagogės užsiėmimas su mokiniais tema: „TV ir spaudos poveikis paaugliui“: 12.50 val., 20 kab., 7a kl.; 13.45 val.18 kab., 8b kl. (V. Miknevičienė).
- R. Dirdienės praktinės veiklos vertinimas, 8.00-11.30 val., 3 kab. (I. Balčiukynienė, Prienų rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė D. Keblienė, „Ąžuolo“ pagrindinės mokyklos mokytoja metodininkė A. Bartkutė).
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Pirmadienis
- Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
- Pasitarimas „Neformaliojo ugdymo programos ir jų įgyvendinimas“, 10.00 val., direktorės kab. (Dalyvauja direkcinė taryba ir mokytojos: L. Aleknavičienė, A. Razmislavičienė, V. Abramavičienė).
- 9a klasės išvyka.
Antradienis
- Specialiosios pedagogės užsiėmimų stebėjimas, 9.50-11.30 val. (D. Skučienė).
- Aktyvioji pertrauka „Pašokime“, VI-XII kl., 11.30 val. aktų salė.
- Prevencinio darbo grupės posėdis, 14.00 val. biblioteka. (D.Skučienė).
- Pasitarimas „Neformaliojo ugdymo programos ir jų įgyvendinimas“ 12.50 val., direktorės kab. (Dalyvauja direkcinė taryba ir mokytojai: G. Kareivaitė, A. Leskauskas, K. Kravčenko).
Trečiadienis
- Direkcinis pasitarimas 8.00 val., direktorės kab., (I. Balčiukynienė). Dalyvauja direkcinė taryba ir 6a kl. auklėtoja A. Deltuvienė, specialioji pedagogė A. Rupainienė
- Pasitarimas „Neformaliojo ugdymo programos ir jų įgyvendinimas“, 10.45 val., direktorės kab. (Dalyvauja direkcinė taryba ir mokytojos: R. Uleckienė, A. Deltuvienė, V. Glaveckienė).
- 7b klasės mokinių išvyka į Vilnių (L. Paplauskienė).
- 11 kl. mokinių išvyka į Vilnių (A. Lasatienė).
- Aktyvioji pertrauka „Pašokime“, VI-XII kl., 13.35 val. aktų salė.
- 12 kl mokinių (L.Galinytės, V.Jakubauskaitės, K.Vaiksnytės) išvyka Į VKK organizuojamą renginį Kaune „Matematika 2010“. Lydi mokytoja A.Menkevičienė
Ketvirtadienis
- Pradinių klasių mokytojų metodinės grupės susirinkimas 9.00 val. 13 kab. (R. Dirdienė).
- Pasitarimai „Neformaliojo ugdymo programos ir jų įgyvendinimas“ 10.45 val., direktorės kab. (Dalyvauja direkcinė taryba ir mokytojai: E.Bendinskienė, A. Vaškys).
- Mokyklos veiklos įsivertinimo grupės susirinimas, 12.35 val. 13 kab., (A. Simanaitienė).
- Aktyvioji pertrauka „Pašokime“, 11.30 val. aktų salė.
Penktadienis
- Etikos pamokų stebėjimas 8a kl. 8.55 val., 7b kl., 10.45 val. , (D. Skučienė).