Pirmadienis

1. Akcija lopšelyje darželyje „Pasaka“ „Padovanok vaikui šypseną“, 10.45 val., (Mokinių taryba).
    2. Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, A. Alaburdienė, D. Skučienė).
    3. Mokinių Kalėdinių darbų ekspozicijos rengimas Birštono „Karališkoje rezidencijoje“, (A. Deltuvienė).

Antradienis

1. Akcija lopšelyje darželyje „Saulutė“ „Padovanok vaikui šypseną“, 10.00 val., (Mokinių taryba).
        2. Profesinio informavimo veiklos grupės posėdis, 13.35 val., bibliotekoje, (R. Alaburdienė, V. Miknevičienė).
        3. Mokyklos mokinių koncertas Prienų miesto Laisvės aikštėje, 17.30 val. ( G. Kareivaitė, A. Leskauskas, A. Razmislavičienė).

Trečiadienis

1. Pradinių klasių mokinių Kalėdinė išvyka į  teatrą.
            2. Akcija lopšelyje darželyje „Gintarėlis“ „Padovanok vaikui šypseną“, 10.30 val., (mokinių taryba).
            3. Rajoninis lietuvių kalbos konkursas-viktorina „Gyvoji kalba“, 13. 00 val. (V. Kurtovienė, R. Zdanevičienė).

Ketvirtadienis

1. Netradicinė menų ir technologijų diena, 10.45 – 13.30 val. aktų salė ir I aukšto koridorius, (Menų ir technologijų mokytojai)
              2. Mokytojų tarybos posėdis „Specialiosios, pedagoginės, socialinės ir psichologinės pagalbos teikimo mokiniui modelis“,13.35 val., 20 kab.(I. Balčiukynienė).
              3. 2 ir 4a kl. Adventinė vakaronė, 17.30 val. aktų salėje, (A. Simanaitienė, R. Dirdienė).

Penktadienis

1. Nacionalinio konkurso „Blaivi klasė“ jėgos ir sporto varžybos, prevencinės veiklos pristatymas, 9.00 val., sporto salė, (V. Miknevičienė, D. Balnanosienė, Z. Ferevičienė ir 8a kl. mokiniai).
                2. Geriausių mokyklos aktorių konkursas, 12.50 val., aktų salėje (Mokinių taryba).