Pirmadienis

1. Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
  2. Pasitarimas „Neformaliojo ugdymo programos ir jų įgyvendinimas“, 10.00 val., direktorės kab. (Dalyvauja direkcinė taryba ir mokytojos: L. Aleknavičienė, A. Razmislavičienė, V. Abramavičienė).
  3. 9a klasės išvyka.

Antradienis

1. Specialiosios pedagogės užsiėmimų stebėjimas, 9.50-11.30 val. (D. Skučienė).
  2. Aktyvioji pertrauka „Pašokime“, VI-XII kl., 11.30 val. aktų salė.
  3. Prevencinio darbo grupės posėdis, 14.00 val. biblioteka. (D.Skučienė).
  4. Pasitarimas „Neformaliojo ugdymo programos ir jų įgyvendinimas“ 12.50 val., direktorės kab. (Dalyvauja direkcinė taryba ir mokytojai: G. Kareivaitė, A. Leskauskas, K. Kravčenko).

Trečiadienis

1. Direkcinis pasitarimas 8.00 val., direktorės kab., (I. Balčiukynienė). Dalyvauja direkcinė taryba ir 6a kl. auklėtoja A. Deltuvienė, specialioji pedagogė A. Rupainienė
  2.  Pasitarimas „Neformaliojo ugdymo programos ir jų įgyvendinimas“, 10.45 val., direktorės kab. (Dalyvauja direkcinė taryba ir mokytojos: R. Uleckienė, A. Deltuvienė, V. Glaveckienė).
  3. 7b klasės mokinių išvyka į Vilnių (L. Paplauskienė).
  4. 11 kl. mokinių išvyka į Vilnių (A. Lasatienė).
  5. Aktyvioji pertrauka „Pašokime“, VI-XII kl., 13.35 val. aktų salė.
  6. 12 kl mokinių (L.Galinytės, V.Jakubauskaitės, K.Vaiksnytės) išvyka Į VKK organizuojamą renginį Kaune „Matematika 2010“. Lydi mokytoja A.Menkevičienė

Ketvirtadienis

1. Pradinių klasių mokytojų metodinės grupės susirinkimas 9.00 val. 13 kab. (R. Dirdienė).
  2. Pasitarimai „Neformaliojo ugdymo programos ir jų įgyvendinimas“ 10.45 val., direktorės kab. (Dalyvauja direkcinė taryba ir mokytojai: E.Bendinskienė, A. Vaškys).
  3. Mokyklos veiklos įsivertinimo grupės susirinimas, 12.35 val. 13 kab., (A.  Simanaitienė).
  4. Aktyvioji pertrauka „Pašokime“, 11.30 val. aktų salė.

Penktadienis

1. Etikos pamokų stebėjimas 8a kl. 8.55 val., 7b kl., 10.45 val. , (D. Skučienė).