Asociacija “Lietuvos tėvų forumas“ sėkmingai vykdo projektą „Darni šeima, tvari mokyklos bendruomenė – ateities Lietuva“ ir kviečia mokinių tėvus į unikalius dviejų dienų praktinius nemokamus mokymus „Tėvų ir mokytojų bendradarbiavimas: priešiškumą keičiame bendryste".

Praktiniai mokymai vyks birželio 8-9 dienomis viešbutyje „EUROPA ROYALE KAUNAS HOTEL“. Birželio 8 dieną bendrausime nuo 10 val. iki 18 val. (pietų pertrauka 13 val.). Birželio 9 dieną bendrausime nuo 9 val. iki 17 val. (pietų pertrauka 12 val.). Pietumis ir kava vaišinsime (jei Jums aktuali vegetariška virtuvė, praneškite projekto komandai nurodytais kontaktais)

Praktinius mokymus ves humanistinės pedagogikos psichologė, Charizmatiškoji Ramunė  Želionienė ir garsusis asmenybės ugdymo treneris, konsultantas Vytautas Gaidamavičius.

Kodėl verta dalyvauti šiuose mokymuose?
  • Negalime išspręsti problemos mąstydami  taip, kaip mąstydami ją sukūrėme. A.Einšteinas
  • Tai buvo nuostabus laikas susimąstyti ir pažvelgti į savo asmeninius santykius su vaikais. Mama
  • Per šias dienas supratau, kad aš galiu daug. Tik reikia veikti. Tėtis
  • Man buvo gera būti kartu su kitais mokyklos tėvais. Mes ne tik susipažinome, bet ir sugalvojome, ką norime katu nuveikti, kad mokiniams būtų smagu mokytis, o mokytojams – smagu mokyti. Mama
  • Nemaniau, kad galiu būti naudingas ne tik savo vaiko klasėje, mokykloje, bet ir savo mieste, Lietuvoje. Mums atėjo laikas susitelkti ir veikti kartu. Tėtis
  • Man tai buvo didžiulė pamoka pabandyti priimti savo vaiką tokį, koks jis yra. Ir padėti jam. Bendradarbiaujant kartu su mokytojais. Mama
  • Aš dabar geriau suprantu mokytojus ir esu pasiruošęs jiems padėti. Tėtis
  • Praktiškai išbandysime kelias koučingo metodikas: pažvelgsime į save ir atrasime savęs kaip tėčio ar mamos ir visos asmenybės tobulinimo kryptis ir svarbiausius aspektus, taip pat atrasime savo ir mūsų vaikų santykių spragas, plėtosime gebėjimus išgirsti, suprasti, priimti ir kurti erdvę, kurioje vaikas gali saugiai augti, klysti ir mokintis. Konsultantas Vytautas Gaidamavičius
  • Puikiai praleisime laiką, juoksimės, žiūrėsime filmus, mąstysime ir skirsime laiko sau, savo šeimai, savo vaikams. Daug diskutuodami rasime atsakymus į mums rūpimus klausimus. Grįšime namo švelnesni, pailsėję ir laimingesni. Būsime pasiruošę prasmingai veiklai ne tik namuose, bet ir mokykloje. Psichologė Ramunė Želionienė

Jei Jūs galvojate, kad šie mokymai – Jums, prašome atsiųsti trumpą motyvacinį laišką adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki balandžio 30 dienos 15 val., kuriame įvardintumėte tris pagrindines savo dalyvavimo mokymuose priežastis.

Grupėje dalyvauti gali tik  15 žmonių, todėl skatiname tuos tėvus, kurie ne tik nori pasimokyti, bet ir savo veikla prisidėti prie klasės, mokyklos, o gal net visos švietimo sistemos gerinimo.

Teigiamą ar neigiamą atsakymą apie Jūsų dalyvavimą mokymuose atsiųsime asmeniškai gegužės 2dieną iki 15 val.

Nepatekę į šiuos mokymus mamos ir tėčiai kviečiami įsitraukti į bet kokią „Lietuvos tėvų forumo“ veiklą.

• Kaip atvykti į EUROPA ROYALE KAUNAS HOTEL?

Informacija apie „Lietuvos tėvų forumą“:

www.tevuforumas.lt

Jeigu turite klausimų, kreipkitės telefonu +37065722677 arba e-paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Malonaus ir prasmingo laiko,

Lietuvos tėvų forumo projektų vadovas

Martinas Eimutis ir komanda