Kviečiame visus 5-10 klasių mokinius dalyvauti Gamtos ir tiksliųjų mokslų mokslų viktorinoje, kurios užduotis pagal klases pateikiame.
Užduočių sprendimus atneškite direktorės pavaduotojai ugdymui Rasai Alaburdienei arba savo gamtos ir tiksliųjų mokslų mokytojai iki 2018 m. sausio 12 d.

Gamtos ir tiksliųjų mokslų mokytojai

Kviečiame visus 5-10 klasių mokinius dalyvauti Socialinių mokslų viktorinoje, kurios užduotis pagal klases pateikiame.
Užduočių sprendimus atnešk direktorės pavaduotojai ugdymui Rasai Alaburdienei arba savo socialinių mokslų mokytojai iki 2017 m. gruodžio 15 d.

Socialinių mokslų mokytojai

Mielas moksleivi,

Jeigu mokaisi 5-10 klasėje, tai kviečiame Tave dalyvauti Kalbų ir doros viktorinoje, kurios užduotis pateikiame prisegtas.
Užduočių sprendimus atnešk direktorės pavaduotojai ugdymui Rasai Alaburdienei arba savo dailės ar technologijų mokytojai iki 2017 m. gegužės 5 d.
Sėkmės!

Kalbų ir doros mokytojų metodinės grupės nariai

Attachments:
Download this file (Kalbu ir doros viktorina 2017.pdf)Kalbu ir doros viktorinos užduotys[ ]300 kB

Mielas moksleivi,

Kviečiame Tave dalyvauti Menų ir technologijų viktorinoje, kurios užduotis pagal klases pateikiame prisegtas.
Užduočių sprendimus atnešk direktorės pavaduotojai ugdymui Rasai Alaburdienei arba savo dailės ar technologijų mokytojai iki 2017 m. kovo 1 d.
Sėkmės!

Menų ir technologijų mokytojų metodinės grupės nariai

Mielas moksleivi,

Jeigu mokaisi 5-10 klasėje, tuomet kviečiame Tave dalyvauti matematikos ir gamtos mokslų viktorinoje, kurios užduotis pagal klases pateikiame prisegtuose failuose.
Užduočių sprendimus atnešk direktorės pavaduotojai ugdymui Rasai Alaburdienei arba Tave mokančiai matematikos ar gamtos mokslų mokytojai iki 2017 m. sausio 13 d. Sprendimus įdėk į voką (kurį pats gali ir pagaminti), ant jo užrašyk savo vardą, pavardę ir klasę. Geriausiai atlikusių užduotis laukia prizai.

Gamtos ir tiksliųjų mokslų mokytojai

Attachments: