Sausio 22 dieną Prienų „Žiburio" gimnazijoje vyko anglų kalbos olimpiada 10 ir 11 klasių mokiniams. Kadangi užsienio kalbų olimpiados vyksta pagal lygius, tai tiek dešimtokai, tiek vienuoliktokai atliko vienodas užduotis pagal B2 lygį. Žinoma, dešimtokams buvo daug sunkiau, nes jie dar tik pradėję mokytis šiuo lygiu, o vienuoliktokų patirtis kur kas didesnė. Ši patirtis ypač pasireiškė mokiniams kalbant, nes vienuoliktokai buvo daug drąsesni, jų žodynas turtingesnis, tačiau rašydami ir dešimtokai pasirodė puikiai. Mūsų mokyklai atstovavo 10 klasės mokiniai Povilas Bendinskas bei Algirdas Naravas. Nors prizinių vietų nelaimėta, tačiau Povilo rašto darbas buvo tikrai geras, o olimpiados metu įgyta patirtis turėtų praversti mokantis toliau.