DSC 1072Sausio 16 dieną įvykusiame Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė" rajoniniame etape dalyvavo ir „Revuonos" pagrindinės mokyklos moksleiviai. 9 klasės mokinys Kasparas Gudaitis (vadovė Ramunė Liutvynskienė) dalyvavo kaip solistas su dainomis „Bėk žirgeli, bėk greičiau", „Saulės miestas" ir „Mūsų kaimynas". Moksleivis ne tik dainavo, bet ir pritarė sau gitara, atlikdamas „Saulės miestą". Atliekant dainą „Mūsų kaimynas" Kasparui akomponavo Daiva Radzevičienė, klarnetu pritarė Lukas Maciulevičius.

Atrankoje taip pat dalyvavo ir trečiokė Gabija Stankevičiūtė (vadovė Reda Černevičienė). Gabijai pritarė septintokės Ugnė Alaburdaitė ir Greta Kazlauskaitė.

Septintokė Ugnė Alaburdaitė smuiku pritarė meno mokyklos solistei Gabrielei Grabliauskaitei (vadovė Reda Černiauskienė), akomponavo Daiva Radzevičienė. Merginos pateko į 3 turą, kuris įvyks vasario 7 dieną Marijampolėje. Sveikiname laureatę ir linkime sėkmės.

DSC_1060.JPG DSC_1072.JPG DSC_1080.JPG DSC_1094.jpg DSC_1095.jpg