KrepsinisŠią savaitę Prienų "Revuonos" pagrindinės mokyklos mokiniai pasiekė daug puikių sportinių rezultatų. Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas" jaunučių vaikinų krepšinio varžybose mūsų mokiniai laimėjo 2 ąją vietą. Komandos sudėtis: Orestas Aleksynas, Justas Davidavičius, Andrius Kačergius, Edgaras Kalėda , Tautvydas Mikušauskas, Rimantas Žvaliauskas ir Edvinas Žilinskas. Komandos treneris Ainoras Vaškys.
TenisasO ketvirtadienį vykusiose Prienų rajono mokinių teniso varžybose mokyklos vaikinų komanda, kurios sudėtyje žaidė Karolis Brūzga, Povilas Juškevičius ir Benjaminas Kupstas,  laimėjo 1-ąją vietą, o vergaičių komadą, kurios sudėtyje žaidė Miglė Damynaitė, Ilona Laurenovaitė ir Violeta Valkauskaitė, laimėjo 2-ąją vietą. Komandų mokytojai: Elena Bendinskienė ir Ainoras Vaškys.