PB300616Šiemet tarptautinis informacinių technologijų konkursas "Bebras" švenčia savo 10 metų gimtadienį. Tai konkursas, kuriame gali dalyvauti mokiniai nuo 3 iki 12 klasės. Konkursas buvo sumanytas ir pradėtas organizuoti Lietuvoje. Tačiau laikui bėgant jis tapo tarptautiniu. Šiais metais jis vyko 26 pasaulio šalyse, o Lietuvoje dalyvavo beveik 26 tūkstančiai mokinių iš 500 mokyklų.

Prienų "Revuonos" pagrindinės mokyklos mokiniai šiame konkurse dalyvauja nuo jo atsiradimo pradžios. Esame ne kartą pasiekę puikių rezultatų. Šie metai taip pat  buvo sėkmingi. Rajone savo klasėse geriausiai pasirodė ir

I vietas užėmė:

Laukaitis Edvinas (3a kl., mok. V. Abramavičienė)
Damynas Povilas (6 kl., mok. R. Alaburdienė);
Brūzga Karolis (7b kl., mok. E. Ramanauskienė);
Banionytė Karolina (8a kl., mok. R. Alaburdienė);

II vietas užėmė:

Sadauskas Gustas (3a kl., mok. V. Abramavičienė);
Zagurskas Alvaras (6 kl., mok. R. Alaburdienė);
Alaburdaitė Ugnė (7a kl., mok. R. Alaburdienė);
Stravinskas Laurynas (8a kl., mok. E. Ramanauskienė).

III vietas užėmė:

Prūsaitis Dovydas (3a kl., mok. V. Abramavičienė);
Stravinskas Pijus (6 kl., mok. R. Alaburdienė);
Černevičiūtė Deimantė (8a kl., mok. R. Alaburdienė).

Tačiau geriausių rezultatų pasiekė šeštokas Povilas Damynas ne tik nugalėjęs visus bendraamžius rajone, bet ir užėmęs 12 vietą respublikoje.  Jis lkartus su mokytoja Rasa Alaburdiene buvo pakviestas atvykti į baigiamąjį konkurso renginį, kuris vyko LR Seime.  Renginio metu ne tik vyko apdovanojimai, bet mokiniai ir mokytojai galėjo dalyvauti įvairiose veiklose, diskusijose, susipažinti su informacinių technologijų naujovėmis, sukonstruoti robotus ir sudalyvauti varžybose. Baigiantis dienai visi buvome pakviesti sudalyvauti ekskursijoje po LR Seimą, susipažinti su jo istorija ir dabartimi.

PB300614.JPG PB300616.JPG PB300620.JPG PB300623.JPG PB300624.JPG PB300626.JPG PB300628.JPG