DSC 0323Gruodžio 6 d. parodų ir kongresų centre LITEXPO atidaryta trečioji nacionalinė švietimo paroda „Mokykla 2013". Parodoje lankėsi ir ,,Revuonos'' pagrindinės mokyklos mokytojai. Jie susipažino su naujausia mokyklų įranga, priemonėmis, technologiniu požiūriu pažangiomis mokymosi sistemomis, alternatyvaus tobulėjimo būdais, muziejuose vykdomomis edukacinėmis programomis, kurias galima integruoti į mokymo procesą.

Visa tai buvo galima išbandyti praktiškai. Mokytojai lankėsi renginiuose, edukaciniuose užsiėmimuose. Parodoje buvo įrengta interaktyvi gamtos mokslų ir pasaulio pažinimo "Svajonių klasė", kurioje pristatyti naujausi "Samsung" sprendimai, skirti mokyklai. Čia vyko improvizuotos pamokos mokytojams, buvo galima susipažinti su įvairiomis gamtos mokslų technologijomis bei naujais mokymo modeliais.
Kadangi šių metų parodos tikslas - atkreipti dėmesį į kūrybingą ir aktyvų mokymąsi, bendruomenišką ir tyrinėjančią mokyklą, kurioje kiekvienas mokinys gali atsiskleisti ir plėtoti savo geriausius gebėjimus, mūsų mokyklos mokytojų delegacija grįžo pasisėmusi idėjų kūrybingam darbui.

DSC_0323.JPG DSC_0327.JPG DSC_0329.JPG DSC_0333.JPG DSC_0340.JPG DSC_0346.JPG DSC_0348.JPG DSC_0361.JPG DSC_0363.JPG