Prienų Just. Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje galima ateiti ne tik pasiimti knygų, bet ir išvysti mūsų mokyklos dailės mokytojos metodininkės Aušros Deltuvienės personalinę ir jos auklėtinių devintos klasės mokinių tapybos ant šilko parodą „Saulės spindulių tiltai". Parodos atidarymą papuošė devintokų kompozicija pagal J. Mačiukevičiaus ir S. Nėries eiles ir skambant A. Mamontovo dainai „Saulės miestas".

Renginį vedė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Vytautė Kurtovienė. Ji visus pasveikino susirinkus į bendrą mokytojos ir jos mokinių parodą „Saulės tiltai". Anot renginio vedėjos, Aušra Deltuvienė spinduliuoja gėrį, nutiesia spindulių tiltus, kurie pasiekia vaikų širdis, įaudrina jų vaizduotę. A. Deltuvienė ne tik talentinga menininkė, bet ir mokytoja iš pašaukimo. Tai, kuo ją apdovanojo Dievas, ji noriai dalinasi su savo mokiniais. Tikras mokytojo pašaukimas dalintis su kitais.

Per parodos atidarymą buvo ne tik pasidžiaugta mokytojos ir jos mokinių paroda, bet ir mokyklos bei bibliotekos draugyte, kuri tęsiasi jau ne pirmi metai. Kad sutvirtintų šią gražią draugystę, „Revuonos" pagrindinės mokyklos ir Just. Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos vadovės Ilona Balčiukynienė ir Daiva Čepeliauskienė pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Dėkodama už gražius žodžiu ir galimybę eksponuoti darbus bibliotekoje mokytoja Aušra Deltuvienė džiaugėsi savo mokinių kūrybiškumu. Ji kalbėjo, kad tai tik mažos saulytės, be kurių neišaugs didelės saulės.

Pasidžiaugti mokytojos ir jos mokinių paroda atvyko daug svečių: Prienų rajono savivaldybės Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis, Seimo nario Vytauto Kamblevičiaus padėjėja Loreta Jakinevičienė, Seimo nario A. Palionio padėjėja Rasa Zdanevičienė, Prienų tarybos narė, gydytoja buvusio „Revuonos" pagrindinės mokyklos auklėtinio, kurio darbelis taip pat buvo eksponuotas, mama Rita Keturakienė ir kiti Aušros Deltuvienės talento gerbėjai.

Reikia mokinių, kurie norėtų piešti, bet reikia ir mokytojo, kuris tą norą uždegtų. Maloniai kviečiame apsilankyti Prienų Just. Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje ir pažiūrėti mūsų mokyklos mokytojos ir jos mokinių parodą.