IMG 06327a, 8ab klasių mokiniai spalio 17 d. nuo ankstaus ryto turiningai leido Kaune. Jau 8.30 val buvo pasitikti ,,Šokio bunkeris'' vadovų. Pirmiausia mokiniai apsilankė civilinės gynybos bunkerio muziejuje. Ekskursijos metu sužinojo apie įvairiausius įrengimus bei apsisaugojimo priemones. Bunkeryje pamatė didelę dujokaukių, dozimetrų, radiacijos matavimo prietaisų, uždaro ciklo kvėpavimo aparatų, radijo ryšio siųstuvų, telekomunikacijų ir radijo eterio transliavimo priemonių, drabužių, naudojamų apsaugai nuo cheminio ginklo, autonominių elektros generatorių ir kitų prietaisų kolekciją. Dešimtmečius skaičiuojantis ir naujam gyvenimui prikeltas sovietinis civilinės gynybos bunkeris, esantis keli metrai po žeme, kviečia prisijungti norinčius išmokti šokti įvairių stilių, atsikvėpti nuo išorinio pasaulio ir pasinerti į kūrybinį gyvenimą. Taigi po ekskursijos mokiniai išgirdo pasakojimą apie gatvės šokių kultūrą ir turėjo puikią progą 30 minučių pasimokinti House, Popping gatvės šokių. Šokių pamokėlę pravedė mokytojai Marius Paplauskas ir Domas Zinkevičius – Zenkė.

Apšilę šokių aikštelėje, mokiniai pailsėjo Cinamon kino teatre, žiūrėdami filmą ,,Ekskursantė''. Filmas sukurtas pagal tikrą 11-metės mergaitės iš Lietuvos istoriją. Pabėgusi iš tremtiniais perpildyto krovininio traukinio, vežusio ją ir jos šeimą į Sibirą, ji įveikė 6.000 km ilgą ir pilną pavojų bei nuotykių kelią namo- į Lietuvą. Tai filmas apie viltį ir lemtį, meilę ir draugystę, pasiaukojimą ir geraširdiškumą bei neišmatuojamą meilę savo kraštui, savo Tėvynei ....IMG 0634
Po pietų mokiniai apsilankė Anatomijos muziejuje. Mokiniai susipažino su žmogaus kaulų sistema, apžiūrėjo kitus įvairius eksponuojamus žmogaus organus, kūno dalis. Bene didžiausią susidomėjimą sukėlė užfiksuoti ir šeši sklaidos defektus (apsigimėliai) naujagimiai: keturi Siamo dvyniai, vienas anancefalas (be smegenų), naujagimis su osteomaliacija (kaulų suminkštėjimas, išlinkimas) bei užsismaugęs virkštele.
Šios edukacinės išvykos metu mokinai ne tik papildė dalykines žinias, bet ir puikiai praleido laiką.