GarfildasBaigiantis 2012-2013 m. m. mokslo metams tarptautinių konkursų organizatoriai kvietė išbandyti kūrybines jėgas net keliuose dailės konkursuose. Europos dienos (2013 m. gegužės 9 d.) proga 2007-2013 m. EKPP Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programa organizavo gražiausio piešinio konkursą  „Lietuva, Lenkija, Rusija - kaimynai, partneriai ir draugai“. Nupiešę piešinį apie draugystę ir kaimyninių šalių - Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos - bendradarbiavimą, dalyviai turėjo galimybę laimėti fotoaparatą ar kitą patrauklų prizą.

Arijus Jurevičius (8a kl.) tapo šio konkurso nugalėtoju, jį ypač pradžiugino laimėtas fotoaparatas. Taip pat Arijus džiaugėsi sulaukęs džiugių žinių iš tarptautinės organizacijos UNESCO Prancūzijoje vykstančio konkurso organizatorių. Šis konkursas rengiamas nuo 1978 metų. Jo darbas laimėtojų lentelėje užėmė 33-ią vietą. Arijus sako, kad sunkiausia užduotis buvo savo piešinyje atspindėti konkurso temą: „Būti gimusiam kažkur...“. Nuostatuose buvo skelbiama: „Kiekvienas žmogus - dulkelė palyginus su visu pasauliu - yra kažkur gimęs. Jis turi jam brangią vietą, šeimą, draugus...“.

4 ir 9 klasės mokiniai Dominykas Uleckas ir Pijus Deltuva tapo laimėtojais 15-ojo tarptautinio konkurso, vykstančio Nova agoros mieste (Bulgarija), laimėtojais. Jie apdovanoti diplomais ir knyga, kurioje, šalia laimėtojų iš Latvijos, Estijos, Juodkalnijos, Čekijos, Argentinos ir t. t., įrašyti jų vardai. Dominykas grafikos technika piešė savo augintinį - katiną Garfildą, o Pijus atliko darbą kompiuterinės grafikos technika.

Arijaus ir Pijaus dailės mokytoja metodininkė Aušra Deltuvienė, Dominykui kuriant piešinį patarėja tapo mama, dailės mokytoja metodininkė Rasa Uleckienė.