Image1Gegužės 22 – 23 d. Prienuose vyko respublikinis pradinių klasių mokinių konkursas „Šviesoforas“, kuriame dalyvavo ir „Revuonos“ vidurinės mokyklos pradinukų komanda. Ji  Kauno regioniniame konkurse buvo laimėjusi II – ąją vietą. Iš įvairių Lietuvos miestų  į „Šviesoforo“ konkursą atvyko 17 komandų. Mūsų mokyklos šaunuoliai: Lauryna Jankauskaitė, Dovydas Prūsaitis, Agnė Stravinskaitė, Miglė Damynaitė konkursui ruošėsi kruopščiai ir atsakingai. Jie labai gerai ir puikiai atliko visų  8  rungčių užduotis ir iškovojo II vietą. Komanda apdovanota LR Švietimo ir mokslo ministerijos II laipsnio diplomu   bei taure. Mūsų komandą aplenkė tik vilniečiai.  Lauryna, Dovydas, Agnė ir Miglė   apdovanoti ne tik diplomais, bet ir puikiais fotoaparatais, žaidimais , suvenyrais. Visų komandų mokiniai ne tik rungtyniavo, bet ir pramogavo. Vakare visi važiavome į Birštoną ir plaukiojome laivu Nemunu. Vėliau maudėmės „Tulpės“ baseine. Manau,  kad varžybų dalyviai ne tik patys laikysis eismo taisyklių, bet to mokys ir draugus.

Image1.jpg Image2.jpg Image3.jpg Image4.jpg Image5.jpg