IMG_6523Mokyklos pradinukų „Šviesoforo“ komanda rajone laimėjusi antrąją vietą, dalyvavo regioniniame konkurso etape Raseiniuose. Mus svetingai pasitiko Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla gražia menine programa. Konkurse dalyvavo 15 Kauno regiono etapo  komandų. Mokiniai atliko praktines ir teorines saugaus eismo užduotis. Mūsų Laurynai, Dovydui, Agnei ir Miglei sekėsi labai gerai. Visas praktines užduotis jie atliko puikiai. Nekantriai laukėme konkurso rezultatų ir labai džiaugėmės laimėta II vieta. Mokiniai buvo apdovanoti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro diplomais, atminimo dovanėlėmis, šakočiu. Mokytojams įteiktos Raseinių švietimo centro padėkos už mokinių parengimą „Šviesoforo“ konkursui ir knygos „Raseinių kraštas“. Dabar rengiamės dalyvauti respublikiniame konkurso „Šviesoforas“ etape, kur susirinks geriausi iš geriausiųjų.

IMG_6504.jpg IMG_6507.jpg IMG_6508.jpg IMG_6509.jpg IMG_6512.jpg IMG_6514.jpg IMG_6516.jpg IMG_6518.jpg IMG_6523.jpg