„Kiekvieną kartą pasakodamas vaikams choreografinę pasaką jaučiuosi taip, lyg susitikčiau save tuo laiku, kai dar nemokėjau skaityti. Metai eina ir tik išorė keičia žmogų menininką, o vidus - kaip tas riešutas - lieka su savo branduoliu. Esu pilnas vaikystės ir jos prisiminimų, jais dalinuosi  kiekviename spektaklyje, tikėdamasis, kad vaikai ateis jo pasižiūrėti ne kartą“.

Šiuos režisieriaus ir choreografo Jurijaus Smorigino žodžius patvirtina matyta opera-baletas vaikams „Voro vestuvės“, pagal Justino Marcinkevičiaus poemėlę.

Vasario 3 dieną Prienų „Revuonos“ vidurinės mokyklos 1a klasės mokiniai su tėveliais ir mokytoja stebėjo šį pastatymą. Nors vaikai dar tik pirmokai, bet buvo tokių, kurie „Voro vestuves“ žiūrėjo antrą kartą.Gracingi šokio meistrai, įspūdingos dekoracijos, puošnūs drabužiai ir gyva orkestro muzika prikaustė ir jaunus žiūrovus, ir jų tėvelius.

Vaikai mėgsta įsivaizduoti ir persikūnyti, vaidinti. Tikiuosi spektaklis padidins norą vaidinti ir kurti. Ir ne bet kaip, o gražiai, jautriai, išmintingai. Galbūt tai būdas išsaugoti svajonių ilgesį visą gyvenimą.