P1090037Rugsėjo 27 dieną mokyklos 4 klasės mokinių kvadrato komanda dalyvavo Jiezno gimnazijos organizuotose regioninėse  kvadrato varžybose „Giliuko“ taurei laimėti. Varžybose dalyvavo 6 komandos iš rajono mokyklų (2 trečių klasių ir 4 ketvirtų). Ketvirtų klasių mokiniai sužaidė po 3 varžybas. Pirmieji mūsų varžovai buvo šeimininkų komanda. Su startiniu jauduliu mokiniai susitvarkė gerai ir įveikėme jiezniškius 2:0. Antrose  varžybose teko susigrumti su stipria Išlaužo pagrindinės mokyklos komanda, tačiau ir juos įveikėme tokiu pačiu rezultatu. Laimėjimas trečioje kovoje su Stakliškių ketvirtos klasės mokiniais mums garantavo pirmąją vietą ir „Giliuko“ taurę. Po varžybų dalyviai buvo vaišinami arbata ir bandele. Vėliau, kol buvo skaičiuojami rezultatai, mokyklos aktų salėje vaikai žiūrėjo animacinius filmukus. Džiaugėmės apdovanojimų ceremonijoje gavę taurę ir medalius.  Namo mokiniai vyko pilni gerų įspūdžių.

P1090023.JPG P1090025.JPG P1090037.JPG P1090041.JPG