007Birželio 7 dienos rytą, ištvermingieji 6b klasės mokiniai su žygiui paruoštais dviračiais Žvėrinčiaus miško  sveikatingumo taku išvyko į Birštoną. Visą kelionę vadovavomės ryte per vieną radijo laidą pateikta įdomia mintimi: „ Svarbiausia turėti tikslą, o kada ir kokiu keliu einant jį įgyvendinsi, visai nesvarbu“. Mūsų žygio tikslas: sveikai gyventi ir domėtis bei grožėtis mus supančia gamta. Ir mes jo iškart pradėjome siekti kartu su lydinčia mokytoja Irena Vincekiene, fiziškai stipriais berniukais ir vienintele, žygyje dalyvavusia, klasės mergaite Laura. Važiavome kaip kas pajėgėme: vieni greičiau, kiti lėčiau. Dairėmės į aplink supantį mišką. Sustoję poilsiavietėse visi kartu grožėjomės gamta, domėjomės ar šiemet bus žemuogių ir mėlynių, stebėjomės nuo tako besimatančio miško švara, apžiūrėjome nugriuvusį didžiausią Žvėrinčiaus ąžuolą, užkandome ir vėl važiavome.

Pirmiausia pasiekėme ratinių priemonių rampą, kurioje berniukai rodė savo fizinę ištvermę, drąsą, sugebėjimus, o Laura trečiu bandymu pasiekė ant aukščiausios rampos užkilusius berniukus. Po to apžiūrėjome ir išbandėme visas sūpynes, treniruoklius. Teniso mėgėjai pažaidė stalo tenisą. Grįžtant poilsiavietėje susikūrėme nedidelį lauželį, kepėme dar nesuvalgytas dešreles, lašinukus. Ir mes, kaip užsieniečiai, kaip olandai - kas su senu, kas su naujovišku, kas su brangiu ar labai brangiu (kas kokį turim) dviračiu, visi įgyvendinome tą patį tikslą.

Savo auklėtiniams linkiu, kad visa vasara būtų tokia graži, šilta, sveikatinga ir įspūdinga, kaip ši diena!

001.JPG 007.JPG 012.JPG 013.JPG 016.JPG 018.JPG 019.JPG 024.JPG 025.JPG 032.JPG 034.JPG 050.JPG 068.JPG