P5280423Kovo m. 15 d. vyko Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2012“. Džiaugiamės, kad jame dalyvavo ir savo jėgas išbandė gausus būrys mūsų mokyklos mokinių. Nemažai mokinių savo amžiaus grupėse pateko į pirmąjį dešimtuką rajone. Labiausiai pasisekė 5a klasės mokinei Ugnei Alaburdaitei – ji „Bičiulių“ grupėje užėmė pirmąją vietą Lietuvoje! Ugnės pradinių klasių mokytoja buvo Rita Dirdienė, o dabartinė matematikos mokytoja Aušra Menkevičienė. Kaip pati Ugnė sako, jai labai patinka spręsti matematinius galvosūkius, atlikti netradicines užduotis. Šią vasarą ji pakviesta į Respublikinę „Kengūros“ stovyklą Molėtų rajone.

Šis mūsų mokyklos laimėjimas „Kengūros“ konkurse yra ne pirmas ir tikimės, kad ateityje bus daugiau laimėjimų.