P1230451Jau įprasta, kad pasibaigus metams prisimenami praėjusių metų svarbūs įvykiai ir žmonės,padarę gerų darbų,garsinę savo kraštą. Mes džiaugiamės turėdami klasės draugą Arną Deltuvą, kuris buvo pagerbtas Prienų krašto laikraščio „Gyvenimas“ kasmetinėje padėkos šventėje - jis tapo geriausiu Prienų krašto mokiniu. Šią žinią mūsų visai klasei pranešė mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė.

Mūsų visų nuomone, Arnas tikrai vertas šio apdovanojimo. Prienų „Revuonos“ vidurinėje mokykloje jis mokosi jau dešimtus metus. Jau nuo pirmos klasės mes pastebėjome, kad Arnas žingeidus, talentingas, visapusiškas mokinys.  Jis domisi daugybe dalykų ir yra gabus įvairiose srityse. Jis ne tik puikiai mokosi, bet ir sportuoja, piešia.

Žinodami, kiek daug jis pasiekė, galite pagalvoti, kad jis visą savo laiką praleidžia mokydamasis, sportuodamas arba piešdamas, tačiau taip nėra. Arnas labai daug laiko praleidžia su draugais, kurių turi tikrai nemažai. Jis visada padės bėdoje. Arnas yra mandagus, gerbia save ir kitus.Jis turi tvirtą nuomonę, kurią moka apginti.

Mes tikrai nežinome visų savo klasės draugo Arno laimėjimų, nes jis nesipuikuoja ir nesigiria jais. Arnas stengiasi nuolat tobulėti ir siekti savo tikslų. Mes bandome įminti mįslę, kaip jis visur spėja ir dar pasiekia puikių rezultatų. Daugeliui klasės draugų yra į ką lygiuotis.

10a klasės mokinė Paulina Stravinskaitė

P1230451.JPG P1230453.JPG P1230454.JPG P1230455.JPG P1230457.JPG