SavivaldybeŠių metų rajoninis informacinių technologijų konkursas buvo skirtas Prienų 520 metų jubiliejui, pasirinkta konkurso tema „Mano Prienai“. Konkurso tikslas - skatinti mokinius naudotis populiariausiomis kompiuterinėmis programomis ir technologijomis, ugdyti vaikų saviraišką, kūrybiškumą bei gebėjimą konstruoti. Šių metų konkurso tema skatino mokinius susipažinti su Prienų miesto ar rajono įdomiais bei jiems svarbiais objektais, pavaizduoti juos savo darbuose. Sužinoti jų atsiradimo istoriją, raida ir paskirtimi.
SklandytuvasKiekvienais metais konkursą organizuoja Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla, Prienų rajono savivaldybės informacinių technologijų mokytojų metodinis būrelis ir Prienų švietimo pagalbos tarnyba. Konkurso dalyviai skirstomi į tris amžiaus grupes: 1–4, 5–8 ir 9–12 klasių. Konkursui pateikiami dviejų kategorijų darbai: kompiuteriniai (pateiktis, filmas, piešinys, koliažas ir kt.) ir erdviniai. Ilgametis konkurso rėmėjas – „Prienų kompiuteriai“, nuoširdi padėka jiems už prizus ir bendradarbiavimą.

Šiais metais konkursui buvo pateikti 40 darbų: 33 kompiuteriniai ir 7 erdviniai. Mokiniai dalyvavo iš 8 Prienų rajono mokyklų: „Ąžuolo“ progimnazijos, Išlaužo, Pakuonio, „Revuonos“ ir Skriaudžių pagrindinės mokyklos, Jiezno, Stakliškių ir „Žiburio“ gimnazijos.
Vertinimo komisija, kurią sudarė Dalia Dragūnienė (Prienų „Ąžuolo“ progimnazija), Laimutė Jančiukienė (Prienų švietimo ir sporto skyrius), Oksana Radzvilavičienė (Prienų švietimo pagalbos tarnyba), Daiva Sabanskienė (Prienų „Žiburio“ gimnazija), Rasa Uleckienė (Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla), peržiūrėjo ir įvertino visus darbus.
1-4 klasių grupėje laimėjo:
I vietą
• Kostas Milkevičius, 2 kl. mokinys iš Išlaužo pagrindinės mokyklos, mokytoja Jelena Knašienė;
• Justas Mickevičius ir Ugnius Bužinskas, 4s kl. mokiniai iš Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos, mokytoja Nijolė Stankūnienė;
II vietą
• Paulina Sirusaitė, 4 kl. mokinė iš Prienų bendruomenės vaikų dienos užimtumo centro, mokytojos Auksė Grižaitė ir Neringa Sirusaitė;
• Danis Moisejevas, Rokas Simokaitis, 2 kl. mokiniai iš Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos, mokytoja Neringa Matuizienė;
III vietą
• Liepa Mikašytė, 2 kl. mokinė iš Išlaužo pagrindinės mokyklos, mokytoja Jelena Knašienė;
• Galijus Mankevičius, Arnas Kurmanavičius, 1 kl. mokiniai iš Stakliškių gimnazijos, mokytoja Dalė Stankevičienė;
5-8 klasių grupėje laimėjo:
I vietą
• Faustas Pavinkšnis, 7 kl. mokinys iš Stakliškių gimnazijos, mokytojas Vidas Noreika;
• Dovydas Jasulevičius, 7s kl. mokinys iš Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos, mokytoja Vida Petrulionienė;
II vietą
• Urtė Žilvytė, Adomas Jaruševičius, 5 kl. mokiniai iš Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos, mokytojos Vita Žiūkienė ir Rasa Alaburdienė;
III vietą
• Saulius Malinauskas, 6 kl. mokinys iš Išlaužo pagrindinės mokyklos, mokytoja Jelena Knašienė;
• Elvita Grybauskaitė, Pijus Juodžiukynas, Melda Prekevičiūtė, 6a kl. mokiniai iš Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos, mokytojos Snieguolė Milušauskienė ir Rasa Alaburdienė;
9-12 klasių grupėje laimėjo:
I vietą
• Žemyna Bičinskaitė, Ib kl. mokinė iš Prienų „Žiburio“ gimnazijos, mokytoja Daiva Sabanskienė;
• Rimvydas Karpauskas, Gabrielius Pranckevičius, SĮU kl. mokiniai iš Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos, mokytoja Auksė Grižaitė;
II vietą
• Nelita Petraitytė, Agnė Lekšaitytė, 10 kl. mokinės iš Skriaudžių pagrindinės mokyklos, mokytojas Algirdas Naudžius;
• Paulius Musteiki, SĮU kl. mokiniai iš Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos, mokytoja Auksė Grižaitė;•
III vietą
• Milda Ferevičiūtė, Silvija Kazlauskaitė, 10a kl. mokinės iš Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos, mokytojos Zita Ferevičienė ir Rasa Alaburdienė.
Dėkojame visiems konkurse dalyvavusiems mokiniams bei mokytojams. Sveikiname laimėtojus bei jų mokytojus. Prizai, diplomai bei padėkos visiems bus perduoti į mokyklas. Gražių visiems artėjančių švenčių ir iki susitikimų šiame konkurse kitais metais.