Įspėjimai

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: [ROOT]/images/MM-2022-2023/2022-pazink-prienu-krasta

20221124 120852Lapkričio 24 dieną Krašto pažinimo būrelio mokiniai Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje dalyvavo edukacijoje ,,Pažink Prienų miestą“ pagal knygą ,,Miesto gidas vaikams“. Edukaciją vedė bibliotekos vaikų skyriaus vedėja Eglė Uleckienė. Ji pristatė stilizuotą Prienų miesto žemėlapį maršrutu „Judėk Prienuose“. Užsiėmimo metu vaikai ne tik sužinojo daug įdomių faktų apie savo gimtąjį kraštą, bet ir patys galėjo papildyti miesto žemėlapį daugiausia džiaugsmo teikiančių vietovių sąrašu. Vėliau, padedami edukatorės, pasigamino knygelę ,,Prienai 520“.
Vaikams edukacija labai patiko, suteikė daug gerų emocijų ir naudingų žinių apie savo kraštą.