MokonomikaVasario 4 dieną 1–4 klasių mokiniai turėjo galimybę dalyvauti didžiausioje nuotolinėje pamokoje ,,Mokonomika“. Mokinius sudomino įvairios pažintinės kultūrinės veiklos. Su skautais ne tik žaidė, bet ir sužinojo, kas slepiasi jų kuprinėse. Išmoko, kad norint suorganizuoti įdomią gimtadienio šventę, pirmiausia reikia susidaryti planą. Pradinukai ir pamatė, ir ,,išgirdo“, kaip skamba gestų kalba. Stebėjo, kaip iš senų džinsų galima pasisiūti prijuostę. Įgijo žinių apie šeimos biudžeto taupymą. Pertraukų metu kartu su karatė sportininke Jurgita mokėsi tam tikrų šios sporto šakos pratimų. 1–4 klasių mokiniai pamatė, kaip namų laboratorijoje galima pačiam daug ką pasidaryti, net galintį pakilti erdvėlaivį. Mokiniams šios pamokos paliko labai didelį įspūdį.

Mokymasis už mokyklos „sienų“ yra lygiai taip pat reikšmingas, kaip mokymasis mokykloje, nes įvairiapusiškas lavinimasis leidžia ne tik daug įdomių dalykų sužinoti, bet taip pat padeda vaikui tobulėti kaip asmenybei.