ajus2021 metų lapkričio 30 dieną Prienų rajono Jiezno gimnazijoje vyko rajoninė pradinių klasių mokinių konferencija „Ką dirba mano tėveliai?“ Konferencijos tikslas: plėsti mokinių žinias apie įvairias profesijas bei ugdyti asmenines, pažinimo, bendravimo ir komunikavimo kompetencijas.
Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos trečios klasės mokinys Ajus Raiskas konferencijoje skaitė pranešimą tema ,,Mokytojo profesija“. Ajus parengė interviu su savo močiute.

Konferenciją stebėję mokiniai sužinojo, kur mokytis, kad įgytum šią profesiją, kokių asmeninių savybių reikia norint dirbti mokytoju ir koks gi turėtų būti šiuolaikinis mokytojas. Klasės draugai ir mokytoja konferenciją stebėjo per Zoom platformą. Visi džiaugėsi klasės draugo pranešimo pristatymu. Ajus Raiskas apdovanotas Prienų rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo padėkos raštu.