20220122 195229Sausio 22 dieną Vilniuje vyko badmintono varžybos „Vilniaus jaunimo taurė“. Šiose varžybose dalyvavo 68 jaunieji badmintono žaidėjai. Be vilniečių, dalyvavo ir Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos komanda. Jaunieji mokyklos žaidėjai pasirodė sėkmingai ir iškovojo tris prizines vietas. Arnas Jarmalauskas, žaisdamas poroje su Tautvydu Stanaičiu, iškovojo 1-ąją vietą vyrų dvejeto grupėje iki 13 metų. Arnas ir Tautvydas taip pat susitiko finalinėje vyrų vieneto dvikovoje. Po trijų setų kovos nugalėtoju tapo Arnas, o Tautvydas tenkinosi 2-ąja vieta. Amžiaus grupėje iki 17 metų vaikinų dvejetas, sudarytas iš Arijaus Baranausko ir Gusto Čekavičiaus, nukeliavo iki finalo ir tik po trijų setų kovos pripažino vilniečių pranašumą bei tenkinosi 2-ąja vieta. Smagu, kad Vilniaus jaunimo taurę parsivežė jaunimas į Prienus.