20210911 163501Ruduo nėra pats laukiamiausias metų laikas, tačiau jis padėjo mūsų mokyklos mokinimas pasiekti pergales badmintono varžybose. Rugsėjo 11 dieną, Vilniuje buvo surengtos Lietuvos taurės jaunimo grupių (Bj, Dj) varžybos. Šiose varžybose mūsų mokyklą atstovavo 6 jaunieji badmintono entuziastai, kuriuos lydėjo mokytojas Dalius Juodsnukis.

20210911 163138D jaunimo grupėje dominavo jaunieji Arnas Jarmalauskas ir Danielius Sukanka. Žaisdami poroje Arnas ir Danielius įveikė visus varžovus ir iškovojo 1-ąją vietą. Arnas taip pat džiaugėsi dvigubai, nes taip pat iškovojo 1-ją vietą ir vyrų vieneto grupėje. Tautvydas Stanaitis kartu su porininku iš Šakių iškovojo 3-ją vietą vyrų dvejetų grupėje.