2021 m. rugsėjo 11 d. Druskininkuose vyko tarptautinės sportinio ėjimo varžybos „Druskininkai 2021“, kuriose dalyvavo komandos iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos. Šiose varžybos dalyvvo trys Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos sportininkai, kurie pasiekė puikių rezultatų.
Deimantė Žilinskaitė, 8 kl. mokinė, jaunučių amžiaus grupėje įveikusi 1 km. distanciją tapo nugalėtoja ir iškovojo teisę dalyvauti Pabaltijo šalių sportinio ėjimo komandiniame čempionate.

Startas Druskininkuose buvo sėkmingas ir pirmą kartą sportinio ėjimo varžybose dalyvavusiems jauniesiems sportininkams trečiokei klasės mokinei Agotai Žuklytei ir pirmokui Simonui Kuzmickui. Šiose varžybose prizinių vietų iškovoti jiems nepavyko, tačiau jie žengė ant pakylos ir varžybų organizatorių buvo apdovanoti rėmėjų prizais kaip jauniausi varžybų dalyviai. Pasibaigus varžyboms visi dalyviai gavo kvietimus apsilankyti „Vichy“ vandens pramogų parke ir atgauti jėgas po varžybose patirtos įtampos.