20210605 173813Šių metų birželio 5 dieną Panevėžyje buvo surengtos Lietuvos taurės jaunimo grupių (Bj, Cj ir Dj) varžybos. Šiose varžybose Prienų ,,Revuonos‘‘ pagrindinei mokyklai atstovavo 9 jaunieji badmintono entuziastai, kuriuos lydėjo ir patarimus dalino fizinio ugdymo mokytojas Dalius Juodsnukis.

Varžydamiesi C jaunimo grupėje Arijus Baranauskas ir Matas Stravinskas vyrų dvejetų grupėje iškovojo 1-ąją vietą, D jaunimo grupėje dominavo jaunieji Arnas Jarmalauskas ir Danielius Sukanka. Žaisdami poroje Arnas ir Danielius įveikė visus varžovus ir iškovojo 1-ąją vietą, o žaisdami vienetus ir kovodami atskirai susitiko finale, kuriame šį kartą savo pranašumą parodė Arnas ir tapo nugalėtoju, o Danieliui atiteko 2-oji vieta. Labai nedaug trūko, kad visos trys pirmosios vietos būtų priklausę mūsų mokyklos atstovams. Deja, Tautvydas Stanaitis kovoje dėl trečios vietos neprilygo savo varžovui ir turėjo tenkintis 4-ąja vieta. Visgi Tautvydas labai sėkmingai pasirodė žaisdamas dvejetų grupėje ir kartu su porininku iš Tauragės iškovojo 3-ąją vietą. Mūsų mokyklos atstovai iškovojo net 5 prizines vietas.