Prienų "Revuonos" pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai atsiliepė į „Swedbank“ iniciatyvą. 2021 m. sausio 21 d. 1-10 klasių mokiniai sudalyvavo didžiausioje nuotolinėje pamokoje „Mokonomika“. „Mokonomikos“ pamoka prisideda prie UNICEF ir UNESCO rengiamos „Didžiausios pamokos pasaulyje“, kurios tikslas kurti inovatyvias švietimo priemones, įgyvendinant Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus.

Visi renginio dalyviai buvo suskirstyti į tris amžiaus grupes: 1-4, 5-8 ir 9-12. Skirtingos pamokos vyko kiekvienai amžiaus grupei atskirai, o pertraukų metu visi dalyviai būdavo kartu. Renginys vyko nuo 10:00 iki 13:00 val. Užsiėmimus vedė mokytojai, ekspertai ir visiems gerai pažįstami žmonės, kurie pasakojo apie kūrybą, tvarumą, finansinį raštingumą, ekonomiką, pilietiškumą ir kitomis temomis.

Pasibaigus renginiui mokiniai dalinosi savo įspūdžiais klasių valandėlių metu. O penktokai pasitikrino savo žinias atlikdami testą informacinių technologijų pamokų metu.