IMG 8556 Prienų "Revuonos" pagrindinės mokyklos mokiniai bei mokytojai džiaugiasi  paskutiniaisiais konkursų ir olimpiadų laimėjimais. Aštuntokas Danielius Aldakauskas laimėjo I vietą, o devintokė Rasa Šupinaitė II vietą. Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoniniame etape. Mokinius ruošė mokytoja  Vilma Glaveckienė.

Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajoniniame etape puikiai sekėsi mokytojos  Zitos Ferevičienės mokiniams: Simas Ferevičius (9 kl.) laimėjo I vietą, Agnė Stravinskaitė (8 kl.) laimėjo II vietą ir Mykolas Splendid Didla (10 kl.) laimėjo III vietą.

Lietuvos mokinių matematikos olimpiados rajoniniame etape šeštokė Justina Juozapavičiūtė laimėjo II vietą. Mergaitę moko mokytoja Raimonda Sorakienė.

Dešimtokas Elvinas Žemaitis laimėjo II vietą Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoniniame etape. Berniuką moko mokytoja Sigita Kazlauskaitė.

Dallės ir technologijų mokytojos Rasos Uleckienės vadovaujami mokiniai: šeštokės Ernesta Kirkliauskaitė, Justina Juozapavičiūtė, Viktorija Šuliauskaitė ir Patricija Brusokaitė bei aštuntokas Karolis Juškevičius puikiai pasirodė respublikiniame konkurse-parodoje "Kita forma".

Džiaugiamės mokinių ir mokytojų pasiekimais ir linkime pirmųjų vietų laimėtojams sėkmingo pasirodymo respublikinėse olimpiadose.

IMG_8355.JPG IMG_8364.JPG IMG_8382.JPG IMG_8388.JPG IMG_8556.JPG