DSCPrienų meno mokykloje įvyko Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajoninis etapas. Olimpiada, kurios tema „Lietuvos dvarų istorijos", skirta Mykolo Kleopo Oginskio 250-osioms metinėms paminėti.
Šiais metais olimpiadoje dalyvavo 11 mokinių iš 8 rajono mokyklų. Pirmą vietą laimėjo Prienų „Revuonos" pagrindinės mokyklos 9 klasės mokinys Arijus Jurevčius. Jis savo piešinyje „Pakruojo dvare medžioklės pradžia" perteikė, kaip suvokia dvarų kultūrą, kuri buvo neatsiejama nuo Lietuvos kultūros. Mokinį ruošė dailės mokytoja metodininkė Aušra Deltuvienė.
Arijus rajoniniame etape laimėjo jau antrą kartą ir atstovauti Prienams vyks į Vilnių, Justino Vienožinskio dailės mokyklą. Pernai Arijus Jurevičius respublikiniame etape buvo trečias. Palinkėkime Arijui sėkmės!