2010 m. spalio 18 d. mokykloje vyko prevencinė diena. 10a ir 8a klasės mokiniai apsilankė VŠĮ Prienų ligoninėje. Mus pasitiko vidaus ligų skyriaus vyr. administratorė A. Mickevičienė. Jos dėka mes turėjome galimybę susipažinti su ligoninės vidaus ligų, reanimacijos-intensyvios terapijos, chirurgijos, vaikų ligų skyriais.

Teko pabuvoti rengeno kabinete, kuriame atliekamos kaulų ir krūtinės ląstos rengeno nuotraukos. Apsilankėme fizioterapinių procedūrų kabinetuose, kinezioterapijos kabinete. Administratorės dėka turėjome galimybę aplankyti laboratoriją, kurioje atliekami kraujo ir šlapimo tyrimai.

Apžiūrėjome priėmimo kambarį, kuriame atvežami sunkios būklės ligoniai. Čia jiems suteikiama pirmoji pagalba.

Esame labai dėkingi už pravestą pažintinę pamoką ir nuoširdų pasakojimą A. Mickevičienei.

Gabrielė Garmutė, 10a klasės mokinė