IMG520Kovo 21 d., penktadienį, Jiezno gimnazijoje įvyko rajoninės parodos - konkurso ,,Kaukė - 2014" atidarymas. I aukšte eksponuojama paroda, kurioje yra 165 mokinių darbai iš Jiezno gimnazijos, Stakliškių vidurinės mokyklos ir Prienų ,,Revuonos", Skriaudžių, Šilavoto, Najosios Ūtos pagrindinių mokyklų. Darbus vertino komisija, kurią sudarė skulptorius G. Švenčionis, Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro direktorė D. Vertinskienė ir technologijų mokytojas N. Kisielius.
Visiems mokiniams, kurie gamino kaukes, buvo įteikti padėkos raštai. Prizininkai apdovanoti Prienų rajono švietimo skyriaus diplomais ir Jiezno gimnazijos prizais.

Savo prizus įsteigė ir mokiniams įteikė Verknės girininkijos girininkas A. Bartuška, skulptorius G. Švenčionis, Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro direktorė D. Vertinskienė , Jiezno gimnazijos administracija.
Mūsų mokyklos 4, 5, 8a, 8b klasės mokiniai buvo apdovanoti I, II, III vietos diplomais ir prizais, tai:
Karolina Banionytė 8 kl.,
Erika Riliškytė 8 kl.,
Ernestas Rymovičius, 8 kl.,
Povilas Aleksandravičius 8 kl. ,
Alvaras Zagurskas 6 kl.,
Gvidas Olišauskas 4 kl,
Miglė Kalinauskaitė 5 kl.,
Gabija Deleckytė 4 kl.,
Dominykas Uleckas 4 kl.,
Renatas Gervickas 5 kl.,
Monika Janušauskaitė 5 kl.

Parengusios mokytojos: Vilma Glaveckienė, Rasa Uleckienė, Aušra Deltuvienė