IMG 3281Užgavėnės - žiemos šventė, kurios paskirtis išvyti žiemą, prisišaukti pavasarį. Kaukės bei persirenginėjimas- svarbiausi Užgavėnių šventės atributai. Prienų "Revuonos" pagrindinės mokyklos mokiniai ruošiasi Užgavėnių šventei, kuri šiais metais sutaps su Kaziuko muge.

Vasario 25 dieną mūsų mokyklos 3a klasės mokiniai kartu su savo mokytoja Virginija Abramavičiene Prienų krašto muziejuje dalyvavo edukacinėje programoje " Užgavėnių kaukės". Prienų krašto muziejaus dailininkė Irutė Seselskienė pradinukus mokė, kaip pasigaminti kaukes Užgavėnėms, kokias medžiagas panaudoti. Ši kūrybinė veikla vaikams suteikė daug džiaugsmo,teigiamų emocijų. Dabar trečiokai nekantraudami laukia Užgavėnių šventės, kurios metu išvarys žiemą iš kiemo ir lauks šviesaus, atgimstančio pavasario.

{ppgallery}MM-2013-2014/2014-kaukiu-gamyba/ppgallery}