DSCF4939Vasario 10 dieną dalyvavome Kaišiadoryse konferencijoje, kurioje buvo pristatytas projektas „Švietimo įstaigų darbdavių, darbuotojų ir profesinių sąjungų socialinės partnerystės skatinimas". Prienų „Revuonos" pagrindinę mokyklą dalyvauti šiame projekte pakvietė Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykla. Projektas finansuojamas iš Europos struktūrinių fondų. Be mūsų mokyklos jame dalyvauja partneriai: Radviliškio jaunimo mokykla, Kaišiadorių rajono švietimo ir paslaugų centras, Kaišiadorių specialioji mokykla, Vilniaus jaunimo ir suaugusiųjų konsultacinis bendrojo lavinimo centras.

.DSCF4948Po konferencijos Vaida Miknevičienė, Kristina Kravčenko ir direktorė Ilona Balčiukynienė aplankė Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklą bei pasirašė mokyklų bendradarbiavimo sutartį su šios mokyklos direktore Jurgita Nauckūniene
.