Sausio 29 d. Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje vyko meninio skaitymo konkursas, skirtas Kristijono Donelaičio 300–osioms gimimo metinėms atminti. Prienų „Revuonos" pagrindinei mokyklai atstovavo 6 mokiniai: Monika Janušauskaitė (5kl., mokyt. – V. Pikčilingienė), Mindaugas Naravas ( 6 kl., mokyt. – V. Kurtovienė), Linas Vinkleris ( 6 kl., mokyt. – V. Kurtovienė), Karolis Brūzga ( 7b kl., mokyt. – V. Kurtovienė), Ugnė Alaburdaitė ( 7a kl., mokyt. – V. Kurtovienė), Greta Kazlauskaitė ( 7a kl., mokyt. – V. Kurtovienė). Pačių jauniausių – 5-8 klasių grupėje iš viso konkurse dalyvavo 15 skaitovų. Mūsų mokyklos šeštokui Mindaugui Naravui pavyko laimėti 3-ąją vietą. Jis deklamavo K. Donelaičio pasakėčią „Vilks Provininks".

Visiems dalyvavusiems mokiniams linkiu nenustoti draugauti su literatūra, mylėti raiškųjį žodį, o tie, kurie netapo laureatais, siūlau prisiminti vertinimo komisijos pirmininkės aktorės D. Kazragytės žodžius, jog nesėkmės ar nelaimėjimai veda į laimėjimą, geresnį rezultatą.