photoSausio 15 dieną Kauno regiono karjeros koordinatoriai ir konsultantai rinkosi į Kauno miesto  Šančių vidurinę mokyklą, kur vyko seminaras apie šiemet mokyklose vykdomą projektą "Ugdymas karjerai".

Seminaro metu jo dalyviai aktyviai dirbo dešimtyje  grupių, kurias sudarė karjeros kooerdinatoriai ir juos kuruojantis konsultantas. dalyviams reikėjo grupėse aptarti projekto tikslus, teikiamą naudą, siekiamus rezultatus, susitarti dėl pristatymo ir pasakyti apie projektą įtikinamą kalbą, kuri tilptų į 1 min. Užduotis tikrai buvo  nelengva, bet labai įdomi, nes visų 10 grupų atstovai akcentavo skirtingus dalykus ir prsitatinėjo projektą visiškai skirtingai.

Įsiminė lektoriaus gebėjimas kiekviename prsitatyme įžvelgti jo gerąsias puses, o tik paskui paminėti dalykus, kuriuos reikėtų tobulinti. Seminaro lektorius Rolandas labai įtikinamai pristatė keletą naujų darbo planavimo, konsultavimo ir savęs pažinimo metodų, pademonstravo, kaip kiekvienas galėtų pasirašyti savo karjeros planą. Vykdant šią užduotį kiekvienam dalyviaui teko susirasti visiškai nepažįstamą seminaro dalyvį ir per tam tikrą laiką užduoti jam nurodytus klausimus, kurie padėtų pažinti jo norus, galimybes ir planus. Ši užduotis kai kam buvo netikėta, nes daugelis tik priversti pasakyti kitam žmogui savo mintis ir svajones apie ateitį patys jas aiškiai suformulavo.

Seminaras tikrai buvo reikalingas ir naudingas, kadangi padėjo koordinatoriams pažinti vieniems kitus, pasidalinti patirtimi, o kai kuriuos darbo metodus galėsime panaudoti ne tik karjeros koordinatoriaus, bet ir kasdieniniame mokytojo darbe.