2012 metų gruodžio 7 dieną maloniai kviečiame dalyvauti Mykolo Romerio universiteto Socialinės politikos fakulteto Edukologijos instituto organizuojamame renginyje „Išbandyk profesiją“, kurio tikslas - interaktyviai pristatyti skirtingas specialybes. Renginyje kviečiami dalyvauti 10-12 klasių mokiniai, mokytojai, administracijos atstovai ir mokinių tėveliai.  Renginio metu:

·        mokiniai turės galimybę dalyvauti kūrybiniame interaktyviame jiems patinkančios vienos specialybės pristatyme;

·        mokytojams ir administracijos atstovams bus organizuojami kvalifikacijos tobulinimo seminarai.

·        su mokinių tėveliais bus aptariama priėmimo į aukštąsias mokyklas tvarka, jos pokyčiai.

Detalesnė informacija ir registracijos forma – prisegtuose dokumentuose. Renginio dalyvių skaičius – ribotas, todėl prašome paskubėti registruotis. Užpildytas registracijos formas maloniai prašome siųsti iki š.m. lapkričio 23 dienos el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Informacija pasiteiravimui:

tel. 852714716,