2014 m. vasario 24-28 d. Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) organizuoja naują projektą „Karjeros savaitė", kuriuo siekiams suteikti mokiniams daugiau žinių apie įvairias profesijas, studijų programas, universitetus bei juos supažindinti su galimybėmis baigus mokyklą.

Kiekvieną dieną www.jod.lt puslapyje, Facebook profilyje („Jaunimo organizacija DARBAS") bei „Interneto žinių" portaluose bus platinami video reportažai apie įvairių profesijų žmones;
Prisijunkite ir pasidomėkite įvairiomis profesijomis, kad ateityje būtų lengviau apsispręsti, kokį karjeros kelią pasirinkti.
Mūsų mokyklos mokiniai šią savaitę taip pat turės galimybę išbandyti profesiją. Vasario 25 dieną grupė 9 ir 10 klasių mokinių 3 valandas praleis Prienų policijos komisariate ir stebės pareigūnų darbą. Linkime jiems geros patirties.